Володимир Пятенко: «Ми подолали лише пів шляху на турнірі»

116
Володимир Пятенко

Наставник жіночої збірної України Володимир Пятенко прокоментував результат першого очного матчу з Чехією у Лізі націй.

Жіноча збірна України розпочала виступи у квітневому вікні Ліги націй: у третьому турі суперницею “синьо-жовтих” стала збірна Чехії. Обидві команди підходили до протистояння на фоні двох перемог у стартових турах, але представниці Чехії випереджали українок завдяки кращій різниці голів

Україна здобула мінімальну перемогу (1:0) у першому очному матчі з Чехією та очолила групу. Після поєдинку з чешками гру команди ексклюзивно для Суспільне Спорт оцінив тренер Володимир Пятенко.

“Позитивні емоції. Перед грою і в перерві казали дівчатам, що треба терпіти. Коли в першому таймі не вдавалося чітко виходити в атаку, розуміли, що ці моменти у нас будуть і реалізуємо їх. Команда відпрацювала на 12 балів. Я задоволений всіма дівчатами, їхньою роботою”.

“Важка гра в плані об’єму роботу, переміщень. Але дівчата — молодці, впоралися. Величезний обсяг роботи виконали. Перемоги — це позитив для всієї країни. Так, Чехія агресивніше грала після гола, більше вперед почали грати й випустили нападниць. Перелаштувалися у перерви на три захисниці”, — сказав Пятенко.

На матч із Чехією Пятенко провів ротацію у стартовому складі команди. Зокрема, на лаві запасних залишилась основна голкіперка національної команди Дар’я Келюшик, а ворота України захищала Катерина Самсон. Також уперше від жовтня 2023 року в основі вийшла півзахисниця Ніколь Козлова, яка відзначилась асистом в епізоді з вирішальним голом Ольги Овдійчук.

“Ми стежимо за нюансами, здійснюємо оперативний контроль, дивимося на функціональний стан і виступи за клуб. Усі футболістки заслуговують виходити у старті. У мене завжди складний вибір стартового складу, але дівчата розуміють. І ті, хто на лаві запасних, вболівають та підтримують, виходять та виконують ту роботу, яку мають. Кожна можна замінити кожну — це добре”.

Наступний матч жіноча збірна України проведе на виїзді також проти Чехії. Гра відбудеться у вівторок, 8 квітня, о 18:30.

“Казав після гри, що ми не розслабляємося, лише пів шляху подолали на турнірі. Ще залишаються три гри”, — підсумував Пятенко.

Катерина Макаревська, Суспільне Спорт