Зустрічай кубки Ліги Чемпіонів УЄФА у своєму місті. РОЗКЛАД

20.04.18  1004
КМДА, кубки ліги чемпіонів, матч легенд, жіноча збірна, UEFA Trophy Experience, футбол женский, ФФУ, UEFA Women's CL, УЄФА, Ліга Чемпіонів жіноча, UWCL, Кличко, Андрущак
Стали відомі українські міста, в яких футбольні вболівальники зможуть наживо побачити чемпіонські трофеї, що вже за місяць із гаком дізнаються своїх володарів за підсумками фінальних матчів чоловічої та жіночої Ліги чемпіонів УЄФА-2018. Чемпіонські кубки побувають у Києві, Маріуполі, Дніпрі, Харкові, Одесі та Львові, повідомляє сайт Федерації футболу України.

Як повідомив директор Департаменту з підготовки та проведення фіналів Ліги чемпіонів УЄФА Андрій Бондаренко, Київ вийшов на фінішну пряму в організації прийдешніх великих європейських матчів: «Наразі відбувається інспекційний візит партнерів з УЄФА, які перевіряють усі етапи майбутнього проведення фінальних поєдинків — підготовку міста, стадіону, інфраструктури тощо. Завтра ж розпочнеться візит команд-півфіналістів, які також знайомитимуться з містом та ареною вирішального протистояння. Аби залучити якомога більше людей до цього футбольного свята, організовується подорож кубків теренами нашої країни.

У шести українських містах відбуватимуться урочистості, протягом яких проходитиме демонстрація трофеїв, можна буде сфотографуватися з ними та в цілому долучитися до тієї футбольної атмосфери, яка пануватиме аж до самих матчів».

Подорож кубків розпочнеться 21 квітня о 12.00 на Майдані Незалежності в Києві.У святковій ході до будівлі КМДА, де трофеї урочисто зустрінуть київський міський голова Віталій Кличко та президент ФФУ Андрій Павелко, візьмуть участь амбасадори фіналів чоловічої та жіночої Ліги чемпіонів-2018 Андрій Шевченко та Ія Андрущак.

Із 13-ї до 19-ї години кияни та гості міста матимуть можливість зробити пам’ятні фото з призами найпрестижніших європейських клубних футбольних змагань.

Мандрівка кубків Україною триватиме 10 днів, протягом цього періоду футбольні трофеї побувають у:
  • Маріуполі (22 квітня, 16.00—20.00, Театральна площа),
  • Дніпрі (23 квітня, 13.00—19.00, Фестивальний причал біля Кулі бажань),
  • Харкові (26 квітня, 13.00—20.00, площа Конституції біля історичного музею),
  • Одесі (29 квітня, 10.00—15.00 — стадіон Чорноморець, центральний вхід)
  • Львові (30 квітня, 17.00—21.00, сквер братів Рогатинців біля пам’ятника В’ячеславу Чорноволу).
А поки пригадаємо, як це відбувалося рік тому (2017) в Уельсі:

Стаття:

Зустрічай кубки Ліги Чемпіонів УЄФА у своєму місті. РОЗКЛАДЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
РІЗНЕ: