Зимові змагання 2018: впевнені перемоги лідерів

20.02.18  477
футбол Львів, Всеукраїнські зимові змагання, жіночий футбол України, ФФУ, Асоціація, женский футбол, футбол серед жінок, Винники, Родина-ЛІцей, Жилстрой-1Другий ігровий день Всеукраїнських зимових змагань, які проходять у м.Винники, подарував нам чергові дві нічиї у групі А, а також впевнені перемоги "Житлобуд-1" і "Житлобуд-2" у дебютних матчах харківчанок на турнірі.

Продовжує зростати інтрига у квартеті групи А, де знову ж таки команди не визначили сильнішого. У першому матчі ігрового дня "Єдність" з Плисок та уманські "Пантери" розійшлися миром - 1:1. Ще у першому таймі на гол від Бакуринської уманчанки відповіли влучним ударом Мелконянц.

70 хвилин ігрового часу мали "Легенда-ШВСМ" і "Ятрань-Берестівець", щоб нарешті перервати цю серію без перемог. Та і в цьому матчі команди вирішили не псувати настрій один одному до заключного третього туру в групі. Незважаючи на перевагу команди з Чернігова, рахунок в матчі так і не був відкритим - 0:0.
футбол Львів, Всеукраїнські зимові змагання, жіночий футбол України, ФФУ, Асоціація, женский футбол, футбол серед жінок, Винники, Жилстрой-2Підводили підсумки ігрового дня лідери змагань - харківські "Житлобуд-1" та "Житлобуд-2". І на відміну від групи А, у цих колективів з результативністю було набагато краще.
"Житлобуд-1" впевнено переграв "Родину-Ліцей" Костопіль 4:0 - хет-триком відзначилася Ірина Кочнєва, а "Житлобуд-2" майже з аналогічним рахунком 4:1 здолав супротив колективу з Волині.

Протокольні дані будуть опубліковані пізніше

ВСЕУКРАЇНСЬКІ ЗИМОВІ ЗМАГАННЯ 2018
2 тур - 20 лютого 2018 - Винники - стадіон імені Б.Маркевича

ПАНТЕРИ (Умань) - ЄДНІСТЬ (Плиски) -1:1 (1:1)
ГОЛИ: Мелконянц 21 - Бакуринська 9


ПАНТЕРИ: Рябовіл - Рибалкіна, Мелконянц, Дехтяр, Крючкова, Ткачук, Романова (Мажара 53), Білокур, Янчук, Бочковська (Бойчук 53), Серемчук(Кривицька 64)
Запасні: Підкуйко - Моспан, Левченко.

ЄДНІСТЬ: Фомченко - Горбач, Ілліна, Команда, Ольховська, Давиденко, Козуб, Манзюк (Петрушко 57 (Марщак 67), Постол, Корнієвець, Бакуринська.
Запасні: Кислова - Яруш, Минута, Ткаченко, Кравченко

Арбітри: Тагамлик В. - Джмелик О., Волощук А. - Причина С.
Спостерігач арбітражу: Овчар М.
ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Рибалкіна 18 - Ольховська 70



ЯТРАНЬ-БЕРЕСТІВЕЦЬ (Уманський р-н) - ЛЕГЕНДА-ШВСМ (Чернігів) - 0:0

ЯТРАНЬ-БЕРЕСТІВЕЦЬ: Гаєвська - Вороніна, Сівець, Левицька, Семенюк, Авдєєва, Земляна, Загуменна, Випасняк (Гнидюк 53), Аілінкій, Комар.
Запасні:
Коріненко, Норик, Боярова, Назаренко.
Тренер: Володимир ПЕЮ

ЛЕГЕНДА-ШВСМ: Діхтяр - Полухіна, Панцулая, Соломаха, Деркач, Єрьоменко, Куніна, Лашко, Перевізник (Салай 46), Лимар, Михайлюк (Коча 66).
Запасні: Говорунова - Семиженко, Кавецюк, Погрібняк, Гриценок.
Тренер: Володимир КУЛИК

Арбітри: Усова К. - Джмелик О., Волощук А. - Вакулко І.
Спостерігач арбітражу: Рачинська Н.
ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Левицька 25, Комар 43, Випасняк 44 - Полухіна 43



РОДИНА-ЛІЦЕЙ (Костопіль) - ЖИТЛОБУД-1 (Харків) - 0:4 (0:1)
ГОЛИ: Кочнєва 17, 59, 68, автогол Мушин 67

РОДИНА-ЛІЦЕЙ: Герасимчук - Колещук, Джуренко, Канарська, Мушин, Косік, Вегерич, Котяш, Старухіна (Чкадуа 51), Годунко (Войт 60), Семенюк.
Запасні: Денищич - Будник, Зубач, Квач, Стромидло

ЖИТЛОБУД-1: Саніна - Андрущак, Костюченко, Утицьких, Голиш (Петрик 57), Апанащенко, Хаванська, Кочнєва, Нестеренко (Мозольська 57), Вороніна, Шевчук
Запасні: Шульга - Саніна Ж.

Арбітри: Причина С. - Голіяк І., Голіяк І. - Тагамлик В.
Спостерігач арбітражу: Овчар М.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Чкадуа 65



ЛАДОМИР (Володимир-Волинський) - ЖИТЛОБУД-2 (Харків) - 1:4 (0:2)
ГОЛИ:
Ковб 63 - Ходирєва 9, Калініна 26, Полюхович 38, Скориніна 67 

ЛАДОМИР: Вальчук (Глух 36) - Шайнюк, Аполлоніна, Кибиш, Лемешук, Гірин, Худа, Кревська, Чайка, Корнійчук (Ковб 48), Кузьмич.
Запасні: Фок, Коцюбяк, Барановська, Пилипчук, Буй.
Тренер: Олег БОРТНИК

ЖИТЛОБУД-2: Бондарчук (Крищишин 61) - Корсун (Мохнач 61), Подольська, Рижова, Василюк, Ходирєва (Китаєва 36), Полюхович, Кумеда (Головач 36), Андрухів, Дятел (Тян 61), Калініна (Скориніна 41).
Запасні: Кравчук
Тренер: Наталія ЗІНЧЕНКО

Арбітри: Вакулко І. - Меленчук І., Голіяк І. - Усова К.
Спостерігач арбітражу: Рачинська Н.



ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ

Група А


І
В
Н
П
М
О
1
Єдність, Плиски2
0
2
0
2-2
2
2
Ятрань-Берестівець, Уманський район2
0
2
0
1-1
2
3
Пантери, Умань2
0
2
0
1-1
2
4
Легенда-ШВСМ, Чернігів2
0
2
0
0-0
2

Група Б


І
В
Н
П
М
О
1Житлобуд-1, Харків1
1
0
0
4-0
3
2
Злагода-Дніпро-1, Дніпро1
1
0
0
3-2
3
3
Родина-Ліцей, Костопіль2
0
0
2
2-7
0

Група В


І
В
Н
П
М
О
1Житлобуд-2, Харків1
1
0
0
4-1
3
2Ладомир, Володимир-Волинський2
1
0
1
4-4
3
3Атекс-СДЮШОР-16, Київ1
0
0
1
0-3
0

Завтра на змаганнях пройдуть вирішальні матчі на стадії групового етапу:
21 лютого 2018:

09:30 - «Ятрань-Берестівець» - «Пантери»
11:00 - «Легенда-ШВСМ» - «Єдність»
12:30 - «Житлобуд-1» - «Злагода-Дніпро-1»
14:00 - «Житлобуд-2» - «Атекс-СДЮШОР-16»

©2018 / Фото / womensfootball.com.ua

футбол Львів, Всеукраїнські зимові змагання, жіночий футбол України, ФФУ, Асоціація, женский футбол, футбол серед жінок, Винники, Львів

Стаття:

Зимові змагання 2018: впевнені перемоги лідерів



ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
РІЗНЕ: