Зимові змагання 2018: визначилися пари матчів плей-офф

21.02.18  604
футбол Львів, Всеукраїнські зимові змагання, жіночий футбол України, ФФУ, Асоціація, женский футбол, футбол серед жінок, Винники, Ятрань, Єдність Плиски
21 лютого завершилися матчі групового етапу Всеукраїнських зимових змагань з футболу серед жіночих команд сезону 2018 року.
 
Головною інтригою залишався фінальний розподіл місць у групі А. До останнього туру команди квартету підійшли з однаковим багажем набраних очок, і все вирішували саме поєдинки 3-го туру - дербі команд з Чернігівщини та Черкащини.
У грі "Легенди-ШВСМ" та "Єдності" результат матчу був зроблений вже у першому таймі. 500-й ювілейний мяч у зимових змаганнях від Марії Михайлюк та ще один автогол принесли перемогу Легенді 2:0. А ось поєдинок "Пантер" і "Ятрані-Берестівець" тримав у напружені до останніх хвилин. Вирішальною стала 66 хвилина... 1:0 і у півфінал крокують "Пантери" (гол на рахунку Вікторії Серемчук).

У групі Б свою другу перемогу на турнірі здобули футболістки харківського "Житлобуд-1". З рахунком 3:0 підопічні Валентини Котик переграли дніпровську "Злагоду-Дніпро-1". Черговий гольовий матч в активі Ірини Кочнєвої: вийшовши не заміну вона двічі відзначилася у воротах суперника. Загалом у Ірини вже п'ять забитих мячів, і вона очолює гонку бомбардирів звітних змагань. Ще один гол на рахунку Дарії Апанащенко, яка вперше відзначилася після повернення в Україну.

Завершували ігрову програму 3-го туру футболістки "Житлобуд-2" та "Атекс-СДЮШОР16". Беззаперечна перевага харківчанок призвела до найбільшого рахунку у цьому розіграші. По два мячі на свій рахунок записали Віра Дятел та Анастасія Скориніна. Підтримали своїх колег по атаці і Яна Калініна, Вероніка Андрухів та Тетяна Китаєва, вставновиши підсумковий результат 7:0.

І вже завтра на нас очікує головне протистояння в українському жіночому футболі - півфінал між "Житлобуд-1" та "Житлобуд-2". Разом з ними, за вихід у фінал позмагаються "Легенда-ШВСМ" Чернігів та "Пантери" Умань. 
До вашої уваги також інші пари, які сформувалися після матчів групового етапу:
22 лютого 2018:


Матч за 9 місце
09:00 -
«Атекс СДЮШОР16» - «Єдність»

Матчі Плей-офф (5-8 місця)
10:30 -
«Злагода-Дніпро-1» - «Ятрань-Берестівець»
12:00 -
«Ладомир» - «Родина-Ліцей»

Матчі Плей-офф (1-4 місця)
13:30 -
«Легенда-ШВСМ» - «Пантери»
15:00 -
«Житлобуд-1» - «Житлобуд-2»



ВСЕУКРАЇНСЬКІ ЗИМОВІ ЗМАГАННЯ 2018
3 тур - 21 лютого 2018 - Винники - стадіон імені Б.Маркевича

ЯТРАНЬ-БЕРЕСТІВЕЦЬ (Уманський р-н) - ПАНТЕРИ (Умань) - 0:1 (0:0)
ГОЛИ: Серемчук 66

ЯТРАНЬ-БЕРЕСТІВЕЦЬ: Гаєвська - Вороніна, Сівець, Левицька, Семенюк, Авдєєва, Земляна, Загуменна, Аілінкій, Норік (Випасняк 15), Комар.
Запасні: Коріненко, Назаренко, Гнидюк, Тихонова, Боярова
Тренер: Володимир ПЕЮ

ПАНТЕРИ: Подкуйко - Рибалкіна, Мелконянц, Дехтяр, Крючкова, Ткачук, романова (Мажара 53), Білокур, Янчук, Бойчук (Кривицька 47), Серемчук (Тихонова 66)
Запасні: Рябовіл - Моспан, Крупницька, Левченко
Тренер: Юрій ДЕРЕНЮК


Арбітри: Вакулко І. - Меленчук І., Голіяк І. - Тагамлик В.
Спостерігач арбітражу: Овчар М.
ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Випасняк 63 - немає



ЛЕГЕНДА-ШВСМ (Чернігів) - ЄДНІСТЬ (Плиски) - 2:0 (2:0)
ГОЛИ: Михайлюк 5, автогол Ілліна 18

ЛЕГЕНДА-ШВСМ: Говорунова - Полухіна, Панцулая, Соломаха, Деркач, Єрьоменко, Лашко, Перевізник (Коча 64), Куніна (Погрібняк 70), Лимар, Михайлюк
Запасні: Діхтяр - Салай, Семиженко, Гриценок, Кавацюк
Тренер: Володимир КУЛИК


ЄДНІСТЬ: Фомченко - Ілліна, Команда, Ольховська, Горбач, Козуб Кр., Давиденко, Манзюк (Марщак 35), Постол, Корнієвець (Петрушко 48), Бакуринська
Запасні: Кислова - Яруш, Минута, Ткаченко, Кравченко
Тренер: Наталія ІГНАТОВИЧ


Арбітри: Усова К. - Меленчук І., Голіяк І. - Причина С.
Спостерігач арбітражу: Рачинська Н.
ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Полухіна 12 - немає



ЖИТЛОБУД-1 (Харків) - ЗЛАГОДА-ДНІПРО-1 (Дніпро) - 3:0 (1:0)
ГОЛИ: Кочнєва 35+2, 52, Апанащенко 70

ЖИТЛОБУД-1: Шульга - Андрущак, Костюченко, Утицьких, Голиш (Петрик 36), Апанащенко, Хаванська, Нестеренко, Вороніна, Шевчук (Кочнєва 26), Овдійчук (Мозольська 52)
Запасні: Саніна І. - Саніна Ж.
Тренер: Валентина КОТИК

ЗЛАГОДА: Митрофанська (Мостова 63) - Ковтун, Калягіна, Пороходніченко, Куп'як, Чорна (Мазурова 42), Аслаханова (Барчан 39), Гриценко, Музика, Яковенко, Підгорна (Бордукова 32)
Запасні: Сумарокова, Литвин, Немець
Тренер: Олена КУДЗІЄВА


Арбітри: Тагамлик В. - Джмелик О., Волощук А. - Вакулко І.
Спостерігач арбітражу: Овчар М.
ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Овдійчук 33 - Гриценко 67, Барчан 70+3




ЖИТЛОБУД-2 (Харків) - АТЕКС СДЮШОР16 (Київ) - 7:0 (3:0)
ГОЛИ: Дятел 13, 61, Андрухів 30, Калініна 34, Скориніна 44, 64, Китаєва 58

ЖИТЛОБУД-2: Бондарчук (Крищишин 48) - Подольська, Ходирєва (Мохнач 33), Рижова, Василюк, Полюхович, Китаєва, Головач (Тян 36), Андрухів (Скориніна 36), Дятел, Калініна
Запасні: Кравчук, Кумеда, Корсун
Тренер: Наталія ЗІНЧЕНКО

АТЕКС: Макарочкіна - Долбіна, Ткаченко (Ковальчук Ю. 36), Зайнчковська, Маркусь (Васьківська 44), Тарасенко, Шилова, Помазан, Кукса, Кушнір (Черепаня 25), Ковальчук Н.
Запасні: Суріна, Малиновська, Климчук, Трайкун
Тренер: Алла ГРЕСЬ

Арбітри: Причина С. - Джмелик О., Волощук А. - Усова К.
Спостерігач арбітражу: Рачинська Н.




ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ

Група А


І
В
Н
П
М
О
1
Легенда-ШВСМ, Чернігів3
1
2
0
2-0
5
2
Пантери, Умань3
1
2
0
2-1
5
3
Ятрань-Берестівець, Уманський район3
0
2
1
1-2
2
4
Єдність, Плиски3
0
2
1
2-4
2

Група Б


І
В
Н
П
М
О
1Житлобуд-1, Харків2
2
0
0
7-0
6
2
Злагода-Дніпро-1, Дніпро2
1
0
1
3-5
3
3
Родина-Ліцей, Костопіль2
0
0
2
2-7
0

Група В


І
В
Н
П
М
О
1Житлобуд-2, Харків2
2
0
0
11-1
6
2Ладомир, Володимир-Волинський2
1
0
1
4-4
3
3Атекс-СДЮШОР-16, Київ2
0
0
2
0-10
0

©2018 / Фото / womensfootball.com.ua

футбол Львів, Всеукраїнські зимові змагання, жіночий футбол України, ФФУ, Асоціація, женский футбол, футбол серед жінок, Винники, Львів

Стаття:

Зимові змагання 2018: визначилися пари матчів плей-офф



ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
РІЗНЕ: