Жіночий футбол завітає і на стадіон «Україна»

09.08.18  353
ФК Карпати Львів, ЖФК Карпати, женский футбол, футбол у Львові, ФФЛО, жіночий футбол Львівщини, ФФУ, Асоціація жіночого футболу, стадіон Україна Львів
фото Карпати Львів
Свої домашні матчі Чемпіонату України з футболу серед жіночих команд Першої ліги футболістки ФК "Карпати" Львів будуть проводити на легендарному стадіоні міста - "Україна".

Перший матч запланований на 27 серпня, в якому "карпатівки" зустрінуться у львівському дербі з "Янтарочкою-2" Новояворівськ. Початок поєдинку запланований на 17:00.

Нагадаємо, що у Першій лізі сезону 2018/2019 років візьмуть участь 11 команд, які проведуть 2 ігрових кола за системою "осінь-весна". На стадії попереднього етапу команди розподілені на дві групи.

Група А
1. Карпати, Львів
2. Станіславчанка-ДЮСШ№3, Івано-Франківськ
3. Колос-Мрія, Козятинський район, Вінницька область
4. Буковинська Надія, Чернівецька обл.
5. ВО ДЮСШ, Вінниця
6. Янтарочка-2, Новояворівськ

Група Б
1. Полісся, Житомир
2. Луганочка-Спартак, Луганська область
3. Атекс-СДЮШОР-16, Київ
4. Маріупольчанка, Маріуполь, Донецька область
5. СК Вишневе, Київська область

За підсумками - переможці груп та команди, які зайняли другі місця потрапляють до фінального етапу. Фінальний етап проводиться: (пара №1: переможець групи «А» – друге місце групи «Б»; пара № 2: переможець групи «Б» – друге місце групи «А». Переможці матчів зустрічаються у матчі за перше місце, а переможені команди – за третє місце).

Команди, які за підсумками Чемпіонату Першої ліги посіли перше та друге місця, мають право, починаючи з сезону 2019/20 рр., грати в Чемпіонаті України з футболу серед жіночих команд Вищої ліги.  Команда, яка посіла трете місце, грає 2 перехідних матчі (дома та на виїзді) з командою, яка посіла останнє місце у Вищій лізі. Переможець за результатами цих матчів також має право грати у вищому дивізіоні наступного 2019-2020 років.


Стаття:

Жіночий футбол завітає і на стадіон «Україна»ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
РІЗНЕ: