Жіночий футбол. Рішення КДК Федерації футболу України

17.05.18  824
КДК ФФУ, Контрольно-дисциплінарний комітет, Федерація футболу України, жінки футбол, рішення, відсторонення
Контрольно-дисциплінарний комітет Федерації футболу України
прийняв рішення, які стосуються питань жіночого футболу:

ВИЩА ЛІГА
1. "Про неналежну поведінку тренера команди ЖФК "Пантери" м.Умань Деренюка Ю. та футболісток команд ЖФК "Пантери" м.Умань та ФК "Єдність" с.Плиски під час матчу 12-го туру Чемпіонату України з футболу серед жіночих команд Вищої ліги 13.04.2018  "Пантери" - "Єдність"
.

РІШЕННЯ:
  • Забов'язати ЖФК "Пантери" Умань сплатити на р/р ФФУ обов'язковий грошовий внесок 2 500 грн (за провокаційні дії футболістів, офіційних осіб клубу, що призвели до виникнення безпорядку на футбольному полі)
  • Відсторонити тренера ЖФК "Пантери" Умань Деренюка Ю. від участі в змаганнях на 3 (три) матчі (за поведінку, яка шкодить репутації футболу)
  • Відсторонити футболістку ЖФК "Пантери" Умань Ткачук А. від участі в змаганнях на 5 (п'ять) матчів (за бійку після матчу)
  • Відсторонити футболістку ЖФК "Пантери" Умань Серемчук В. від участі в змаганнях на 3 (три) матчі (за бійку після матчу)
  • Відсторонити футболістку ФК "Єдність" Плиски Кислову В. від участі в змаганнях на 3 (три) матчі (за бійку після матчу)
  • Відсторонити футболістку ФК "Єдність" Плиски Мазурову В. від участі в змаганнях на 3 (три) матчі (за бійку після матчу)

КУБОК УКРАЇНИ
2. "Про неявку футболісток ЖФК "Злагода-Дніпро-1" м.Дніпро на матч Кубка України з футболу серед жіночих команд 25.04.2018 проти "Колос" Козятинського району, Вінницької області.

РІШЕННЯ: Зарахувати ЖФК "Злагода-Дніпро-1" м.Дніпро технічну поразку з рахунком 0:3 (за неявку команди на матч).

КДК ФФУ

© 2018 womensfootball.com.uaСтаття:

Жіночий футбол. Рішення КДК Федерації футболу УкраїниЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
РІЗНЕ: