Жіноча Ліга Чемпіонів УЄФА знову завітає до Харкова


20.06.19  717
Сезон 2019/2020, ліга чемпіонів, жіноча збірна, женский футбол, UEFA Women's CL, УЄФА, Ліга Чемпіонів жіноча, UWCL, Харків, Житлобуд-1, Жилстрой-1
Україна знову прийматиме матчі футбольної Ліги чемпіонів УЄФА. Вдруге поспіль в Харкові відбудуться поєдинки групового етапу жіночого євротурніру.

Вже 21 червня в Ньоні відбудеться жеребкування, в якому чемпіон України - харківський «Житлобуд-1» дізнається своїх суперників.

Загалом у жіночій Лізі Чемпіонів-2019/2020 з футболу візьме участь рекордна кількість команд - 62, які представляють 50 національних асоціацій:
  • 22 колективи отримали пряму путівку до 1/16 фіналу. Це представники десяти асоціацій із найвищим рейтингом (по два клуби), а також чемпіони країн, які посідають у рейтингу місця з 11-го по 12-те.
  • Решту 10 учасників 1/16 фіналу буде визначено у відбірному раунді (груповий етап), який відбуватиметься з 7-го по 13 серпня 2019 року на полях 10-ти клубів. 40 колективів будуть розбиті на четвірки, а перепустки до стадії плей-офф отримають переможці груп.
  • Десять клубів були заздалегідь названі господарями міні-турнірів: "Твенте" (НІД), "Гінтра Універсітетас" (ЛИТ), "Сараєво-2000" (БОС), "Андерлехт" (БЕЛ), "Слован" (ЧЕХ), "Житлобуд-1" Харків (УКР), "Брезніца" (ЧОР), "Флора" (ЕСТ), РФШ (ЛАТ), "Помур'є" (СЛО).
  • "Брага" (ПОР), "Спліт" (ХОР), "Бешикташ" (ТУР), "Флора" (ЕСТ), ФК Ніке (ГРУ) і Алашкерт (ВІР) дебютують у кваліфікаційному раунді.
  • Нагадаємо, що фінал жіночої Ліги чемпіонів відбудеться 24 травня 2020 року на стадіоні "Віола Парк" у Відні.
Процедура жеребкування / Road to Vienna: 2019/20 #UWCL
Сезон 2019/2020, ліга чемпіонів, жіноча збірна, женский футбол, UEFA Women's CL, УЄФА, Ліга Чемпіонів жіноча, UWCL, Харків, Житлобуд-1, Жилстрой-1

Пряма путівка в 1/16 фіналу
1 Ліон (FRA, чинний чемпіон)
2 Вольфсбург (GER)
3 ПСЖ (FRA)
4 Барселона (ESP)
5 Баварія Мюнхен (GER)
6 Славія Прага (CZE)
7 Манчестер Сіті (ENG)
8 Брондбю (DEN)
9 Фортуна (DEN)
10 ФК Цюріх (SUI)
11 Глазго Сіті (SCO)
12 Атлетико Мадрид (ESP)
13 Спарта Прага (CZE)
14 Фіорентина (ITA)
15 Санкт-Пельтен (AUT)
16 Арсенал (ENG)
17 Пітео (SWE)
18 Гетеборг (SWE)
19 Ювентус (ITA)
20 Рязан-ВДВ (
RUS)
21 Лугано (SUI)
22 Чертаново (RUS)

Жеребкування відбіркового раунду (груповий етап)

Кошик 1 (господарі): Гінтра Універсітетас (Латвія), Твенте (Нідерланди), Сараєво-2000 (Боснія та Герцеговина), Житлобуд-1 (Україна), Помур'є (Словенія), Андерлехт (Бельгія), Слован Братіслава (Словакія), Брезніца (Чорногорія), Флора Таллін (Естонія) та ФК РФШ (Литва).

Кошик 2 (позиція 4 в жеребкуванні): Біркіркара (Мальта), Скала (Фарерські о-ва), Лінфілд (Північна Ірландія), Мітровіца (Косово), Агаріста (Молдова), Драгон-2014 (Македонія), Ніке (Грузія), Алашкерт (Вірменія)

Кошик 3 (позиція 3 в жеребкуванні): Уєксфорд Янгз (Ірландія), АСА Тель-Авів (Ізраїль), Брага (Португалія), Кардіфф Мет (Уельс), Спліт (Хорватія), Бешікташ (Туреччина)

Кошик 4 (позиція 2 в жеребкуванні)
. З цими командами не зіграє "Житлобуд-1": Штурм (Австрія), ПАОК (Греція), Брейдаблік (Ісландія), ПК-35 (Фінляндія), Гурнік (Польща), Ференцварош (Угорщина), Влазнія (Албанія), НСА Софія (Болгарія)

Кошик 5 (позиція 1 в жеребкуванні): ЛСК Квіннер (Норвегія), БІІК (Казахстан), Аполлон (Кіпр), Спартак (Сербія), Мінськ (Білорусь), Олімпія Клуж (Румунія), Хіберніан (Шотландія)


Календар матчів і жеребкувань / Road to Vienna: 2019/20 #UWCL

Жеребкування відбіркового раунду: 21 червня 2019 року, Ньон
Відбірковий раунд: 7, 10 і 13 серпня 2019 року
Жеребкування 1/16 фіналу: 16 серпня 2019 року
1/16 фіналу: 11/12 і 25/26 вересня 2019 року
Жеребкування 1/8 фіналу 30 вересня 2019 року
1/8 фіналу: 16/17 і 30/31 жовтня 2019 року
Жеребкування 1/4 і 1/2 фіналу: 22 листопад 2019 року
1/4 фіналу: 24/25 березня і 1/2 квітня 2020 року
1/2 фіналу: 25/26 квітня і 2/3 травня 2020 року
Фінал: 24 травня 2020 року, Відень


Стаття:

Жіноча Ліга Чемпіонів УЄФА знову завітає до Харкова



ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
РІЗНЕ: