Володимир Пею: «Загалом, як по мені, то рахунок цілком відповідає грі»

17.10.18  413
чемпіонат України жінки, жіночий чемпіонат, Львів-Янтарочка, женский футбол, Ятрань-Берестівець, ФФУ Вища ліга, ФК Львів, ЖФК, умань, Пею Володимир, Паланка, УТК
17 жовтня відбувся матч 9-го туру Чемпіонату України з футболу серед жіночих команд Вищої ліги, в якому ФК "Ятрань-Берестівець" на своєму полі приймав ФК "Львів-Янтарочка". Поєдинок завершився «сухою» нічиєю.

(Ігор Соболенко, umanfootball.com.ua): До вашої уваги післяматчеві коментарі головного тренера команди "Ятрань-Берестівець" Володимира Пею:

-    Ми дуже серйозно налаштовувалися на цей поєдинок. Втім як і на всі інші. Суперниці теж напевне. Що і вилилося у вперту боротьбі і мізерну кількість реальних гольових моментів. У нас насамперед згадую чудовий удар Юлії Семенюк, але бразильський голкіпер гостей зміг врятувати свою команду. Загалом, як по мені, то рахунок цілком відповідає грі.

- «Львів-Янтарочка» привертає увагу, насамперед, нетривіальним для України акцентом на легіонерок з такої футбольної країни як Бразилія. Як вами ці гравці?
- Голкіпера я вже згадав – свою команду вона раз виручила. Цікавим було, що футболістки з Бразилії відзначилися вмінням вести досить жорстку боротьбу. Але то футбол.

- Ви сьогодні провели заключний поєдинок першого кола. Дасте еспрес-оцінку виступам команди?
- Ми загалом змогли не опустити рівень гри. Ми без питань програли лише двом харківським грандам (вони он багатьом взагалі набили повну торбу м’ячів). Втратили прикро очки на виїзді проти «Ладомира» та «Восхода», де програли по 0:1. Причому пропускали єдиний м’яч після, мяко кажучи, «спірних» пенальті в кінцівках матчів. Самі «випустили» вдома «Злагоду-Дніпро», коли гості відігралися за пару секунд до фінального свистка. От і могли б бути на тому місті, де очікували бути. Але маємо те, що маємо. Будемо боротися – відставання від того третього місця 6-7 очок.

-    Цього року на перерву не йдуть команди відразу після першого кола?
-    Так. Ще три матчі в чемпіонаті. Приймемо, наприклад, 28-го жовтня «Ладомир». Дуже важливий для нас матч. Ну і кубок України стартує – ми 24-го вдома приймемо клуб з Костополя. В разі перемоги в наступному раунді потрапимо на «Житлобуд».Стаття:

Володимир Пею: «Загалом, як по мені, то рахунок цілком відповідає грі»ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
РІЗНЕ: