Вища ліга 19/20. Матчі 3 туру: протокольні дані + відео матчів


08.08.19  268
календар сезону жінки, Ігровий сезон, футбол України, Календар матчів, чемпіонат 2019-2020, Вища ліга жінки футбол, женский футбол, ЖФК, жінки футбол, Ятрань, жінки, Житлобуд-2, Єдність, Злагода-Дніпро-1, ВО ДЮСШ, Маріупольчанка, Пантери, Родина-Ліцей, Житлобуд-1, Ладомир, Восход02-04 серпня відбулися поєдинки 3-го туру чемпіонату України-2019/2020 з футболу серед жіночих команд Вищої ліги.
До вашої уваги протокольні дані матчів та повні відео матчів:

2019/20. ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ВИЩА ЛІГА - 3 тур
02.08.2019. 11.00 - Західний (Маріуполь) - 112 глядачів.

МАРІУПОЛЬЧАНКА (Маріуполь) - ЖИТЛОБУД-1 (Харків)- 0:12 (0:3)
ГОЛИ:
Шевчук 5,55,57,72, Апанащенко 38,48, Вороніна 51, Хаванська 54,80, Куніна Н. 60, Тельна автогол 77, Барчан автогол 83

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Завідова Ю. (46) - Утіцьких А. (86).
ВИЛУЧЕННЯ: немає

МАРІУПОЛЬЧАНКА: 
Гараніна І. - Винокурова Я., Тєльна О., Лиха К. (Барчан М., 46), Мелконянц О., Познохірева Ю., Лашко Л. (Кайдаловська А., 57), Щербаньова І., Завідова Ю., Галак О. (Курдюк А., 80), Музика В..
Запасні: Худан К., Ярецька В., . 
ГОЛОВНИЙ ТРЕНЕР: Кулаковська Каріна Леонідівна

ЖИТЛОБУД-1: 
Шульга В. - Алексанян К. (Куніна Л., 74), Костюченко Є., Утіцьких А., Басанська О. (Соломаха С., 46), Кочнєва І., Хаванська Н., Шевчук Ю., Куніна Н., Апанащенко Д. (Нестеренко Т., 68), Вороніна Г..
Запасні: Саніна І., Саніна Ж., Сафронова К.. 
ГОЛОВНИЙ ТРЕНЕР: Рахаєв Максим Костянтинович

Арбітри: Тагамлик Вероніка (Слов'янськ) - Чернишов Іван (Слов'янськ), Лапта Олеся (Харків) - Мовчан Олександр (Маріуполь).
Спостерігач арбітражу: Муравйов Олег (Маріуполь).


2019/20. ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ВИЩА ЛІГА - 3 тур
02.08.2019. 17.00 - Сонячний (Харків) - 150 глядачів.

ЖИТЛОБУД-2 (Харків) - ВОСХОД (Стара Маячка)- 4:1 (2:1)
ГОЛИ:
Малахова 11,29, Китаєва 55, Калініна 59 - Лимар 16

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Котяш І. (88) - Чистякова І. (25).
ВИЛУЧЕННЯ: немає - Чистякова І. (51, друге попередження).

ЖИТЛОБУД-2: 
Самсон К. - Корсун К., Подольська І., Джуренко І. (Мохнач Л., 65), Сірмай А., Китаєва Т., Андрухів В., Андрущак І. (Котяш І., 55), Полюхович Т., Малахова Я., Калініна Я. (Скориніна А., 65).
Запасні: Бондарчук Д., .
 
ГОЛОВНИЙ ТРЕНЕР: Зінченко Наталія Миколаївна

ВОСХОД: 
Сандалова І. - Левицька Т., Аілінкій Н., Чистякова І., Несіна М., Деркач Я., Осіпян О., Кряж М. (Свергун А., 46), Ємельянова Ю. (Гіфті А., 46), Лимар О., Стець Ю..
Запасні: Устінова Л., Марченко В., Гогогуй І., Островська К.. 

ГОЛОВНИЙ ТРЕНЕР: Заєв Роман Миколайович

Арбітри: Усова Катерина (Київ) - Грушко Світлана (Київська), Резнік Анастасія (Київська) - Щепотьєв Андрій (Харків).
Спостерігач арбітражу: Єрмакова Оксана (Полтава).


2019/20. ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ВИЩА ЛІГА - 3 тур
03.08.2019. м.Володимир-Волинський. Стадіон Олімп - 250 глядачів.

ЛАДОМИР (Володимир-Волинський) - ПАНТЕРИ (Умань)- 6:2 (3:1)
ГОЛИ: Іванченко 12,45+2, Гірин 29,61, Кухаренко 76, Ольхова 88 пен - Серемчук 31, Білокур 53

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: немає - Онопко 19, Пороходніченко 26, Швець 51, Ковтун 87, Рибалкіна 87
ВИЛУЧЕННЯ: Вальчук 90 - немає

ЛАДОМИР: Вальчук - Шайнюк, Семків (Аполлоніна 54), Кисляк (Гадада 90+1), Ольхова, Кухаренко, Гірин, Іванченко, Кузьмич (Каверзіна 82), Кревська, Лемешук
Запасні: Нікітюк, Димура, Тарасюк
Тренер: Бортнік Олег

ПАНТЕРИ: Маліборська - Ковтун, Свердлова, Кардашина, Пороходніченко (Швець 29), Рибалкіна, Онопко, Шилова, Аслаханова, Білокур, Серемчук (Бєлякова 66)
Запасні: Герасименко, Крупніцька
Тренер: Деренюк Юрій

Арбітри: Вакулко І. - Волощук А., Рачинська І. - Шевчук А.
Спостерігач арбітражу: Чайковський М. (Тернопіль).


2019/20. ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ВИЩА ЛІГА - 3 тур
04.08.2019. с.Берестівець. Стадіон Максимус - 200 глядачів.

ЯТРАНЬ (Берестівець) - ЄДНІСТЬ-ШВСМ (Плиски)- 3:1 (1:1)
ГОЛИ: Косік 40, Гнидюк 64, Янчук 86 - Корнієвець 6

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Комар 76, Крючкова 90+6 - Когут 63

ЯТРАНЬ: Денищич - Сівець, Авдєєва, Земляна, Загуменна (Мухлиніна 90+4), Комар (Крючкова 79), Косік, Янчук, Гнидюк, Моспан, Бічуй (Назаренко 60)
Запасні: Мушин, Семенюк О.
Тренер: Пею Володимир

ЄДНІСТЬ: Славич - Вороніна, Ольховська (Постол 69), Скидан, Давиденко, Когут(Яруш), Галан (Маліновська 62), Головач, Корнієвець, Мазурова, Вегерич
Запасні: Говорунова - Горбач, Козуб Кр., Полухіна, Погребняк
Тренер: Бабор Олександр

Арбітри: Мамчур Н. - Настусенко Є., Піщенко І.
Спостерігач арбітражу: Кириченко Я. (Кропивницький).




Стаття:

Вища ліга 19/20. Матчі 3 туру: протокольні дані + відео матчів



ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
РІЗНЕ: