Відкрито акредитацію на матчі збірних Україна - Данія, Україна - Швеція

29.05.18  392
женская сборная, женский футбол Украина, Асоціація футболу, жіноча національна збірна, збірна України жінки, відбір до КС-2019, WWC2019, Арена Львів
Прес-служба ФФУ оголошує про початок акредитації представників засобів масової інформації на червневі матчі національної жіночої збірної команди України у відбірному циклі чемпіонату світу 2019 року.
8-го та 12 червня головна жіноча команда країни проводитиме матчі відбору на ЧС-2019 проти Данії та Швеції відповідно. Обидва поєдинки відбудуться у Львові на стадіоні «Арена Львів». Час початку обох матчів — о 19.00. 
Останній день прийому заявок — 7 червня (14:00).
Отримати акредитації на матчі можна буде у день першого матчу, 8 червня з 12.00 до 13.00у приміщенні Львівської обласної федерації футболу (м. Львів, площа Яворського, 1).
У зв’язку із запуском оновленої версії сайту ФФУ та нової платформи акредитації представників мас-медіа, а також для уточнення даних просимо журналістів повторно пройти процедуру реєстрації в розділі «Реєстрація». Після активації акаунту надійде повідомлення на пошту, після цього представники ЗМІ матимуть змогу вибрати подію у розділі «Акредитація» у власному кабінеті.  
Реєстрація кожного представника ЗМІ є одноразовою, акредитація ж на кожну наступну подію — унікальною. Анонси про акредитацію зареєстрований користувач буде отримувати на електронну адресу, вказану при реєстрації. Якщо під час реєстрації виникли питання, зателефонуйте за номером +38 044 521 05 33, або напишіть нам на media@ffu.org.ua.
Якщо ви вже реєструвалися на Кубок України, то увійдіть у систему в розділі «Акредитація» й подайте заявку на подію.
женская сборная, женский футбол Украина, Асоціація футболу, жіноча національна збірна, Україна - Данія, Україна - Швеція, збірна України жінки, відбір до КС-2019, WWC2019, Арена Львів


Стаття:

Відкрито акредитацію на матчі збірних Україна - Данія, Україна - ШвеціяЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
РІЗНЕ: