Відбулося жеребкування Чемпіонату України до 14 років

18.04.19  492
Ю-14, Умань, футбол среди девочек, женский футбол, Чемпіонат України серед дівчат, до 14 років, Миколаїв, дівочий футбол, футбол девочки
18 квітня 2019 року у Будинку футболу відбулося жеребкування Чемпіонату України з футболу серед дівочих команд до 14 років сезону 2019. Змагання пройдуть у м.Калуш Івано-Франківської області (13—17.05.2019 р.). У Чемпіонаті беруть участь футболістки, які народилися в період з 01.01.2005 до 31.12.2006 роки. (ПОЛОЖЕННЯ)

Під час жеребкування 27 учасників було розділено на дев'ять груп по три команди.

Відео з жеребкування:

У підсумку жеребкування склалися наступні групи:
Група 1
- "Пантери", Умань Черкаська область
- "Фортуна", Дубровицький р-н Рівненська область
- Збірна Вінницької області

Група 2
- "Ладомир-2", Володимир-Волинський Волинська область
- "Ладомир", Володимир-Волинський Волинська область
- "ДЮСШ", Овруч Житомирська область

Група 3
- "СК Вишневе", Київська область
- Збірна Рівненської області
- "ДЮСШ", В.Кучурів Чернівецька області

Група 4
- Збірна Полтавської області
- Збірна Хмельницької області
- "Юність", Чернігів

Група 5
- "Яблунівська ДЮСШ", Івано-Франківська область
- Збірна Закарпатської області
- Збірна Херсонської області

Група 6
- "Легенда", Мелітополь Запорізька область
- "Карпати", Львів
- Збірна Тернопільської області

Група 7
- "Надвірняночка", Надвірна Івано-Франківська область
- Збірна Одеської області
- Збірна Житомирської області

Група 8
- "Янтарочка", Новояворівськ Львівська область
- "ДЮСШ №3", Івано-Франківськ
- Збірна Харківської області

Група 9
- "ДЮСШ", Славута Хмельницької області
- Збірна Сумської області
- Збірна Хмельницької області-2

Переможці груп продовжать боротьбу за 1-9 місця: спочатку 9 команд будуть розподілені на три групи по три колективи, а згодом вже переможці цих груп розіграють місця з 1 до 3 місця; команди, що посядуть другі місця змагатимуться за 4-6 місця, і аналогічно 3 позиції визначать 7-9 місця.
Така ж система очікує і команди, які на першому етапі займуть 2 місця і 3 місця. В підсумку, кожна команда зіграє по 6 матчів.

Календар перших двох днів:
13.05.2019
14:30 - Пантери - Зб.Вінницької обл.
15:30 - Ладомир-2 - ДЮСШ Овруч
15:30 - СК Вишневе - ДЮСШ В.Кучурів
16:30 - Зб.Полтавської обл. - Юність
16:30 - Яблунівська ДЮСШ - Зб.Херсонської обл.
17:30 - Легенда - Зб.Тернопільської обл.
17:30 - Надвірняночка - Зб.Житомирська обл.
18:30 - Янтарочка - Зб.Харківської обл.
18:30 - ДЮСШ Славута - Зб.Хмельницької обл-2

14.05.2019
09:00 - Зб.Вінницької обл. - Фортуна
09:00 - ДЮСШ Овруч - Ладомир
10:00 - ДЮСШ В.Кучурів - Зб.Рівненської обл.
10:00 - Юність - Зб.Хмельницької обл.
11:00 - Зб.Херсонської обл. - Зб.Закарпатської обл.
11:00 - Зб.Тернопільської обл. - Карпати
12:00 - Зб.Житомирської обл. - Зб.Одеської обл.
12:00 - Зб.Харківської обл. - ДЮСШ №3
13:00 - Зб.Хмельницької обл. - Зб.Сумської обл.

14:30 - Фортуна - Пантери
14:30 - Ладомир - Ладомир-2
15:30 - Зб.Рівненської обл. - СК Вишневе
15:30 - Зб.Хмельницька обл. - Зб.Полтавської обл.
16:30 - Зб.Закарпатська обл. - Яблунівська ДЮСШ
16:30 - Карпати - Легенда
17:30 - Зб.Одеської обл. - Надвірняночка
17:30 - ДЮСШ №3 - Янтарочка
18:30 - Зб.Сумської обл. - ДЮСШ Славута

Повний календар змагань буде опублікований пізніше на нашому сайті.

До заявкового листа дозволяється вносити не більше 12 футболістів та не більше 3 офіційних осіб команди (клубу) в тому числі працівник з медичною освітою. Футболістки, які невнесені до Єдиної бази даних ФФУ, до змагань не допускаються.


Стаття:

Відбулося жеребкування Чемпіонату України до 14 років



ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
РІЗНЕ: