Валентина Котик: «Рік, що минає, вважаю, вдався в плані результату»

30.12.18  385
чемпіонат України жінки, сезон 2018-2019, жіночий чемпіонат, Трест Жилстрой, женский футбол, Валентина Котик, ФФУ Вища ліга, Житлобуд-1, Жилстрой, ЖФК
Прес-служба ЖФК "Житлобуд-1" (fczh1.com) пропонує до Вашої уваги підсумкове інтерв'ю з головним тренером ЖФК "Житлобуд-1" Валентиною КОТИК.

- Рік тому Вас призначили тренером «Житлобуда-1». Чи очікувано для вас було це призначення? Як ви оцінюєте цей рік під вашим керівництвом
- В першу чергу хотілося б подякувати нашому Президентові клубу Олександру Михайловичу Харченко за довіру та підтримку - моє призначення на посаду старшого тренера повністю його ініціатива. Чи було очікувано? Особисто для мене - ні.

Перед командою стояли чіткі цілі, але для мене, в першу чергу, стояло завдання повернути команді впевненість в собі і налагодити якість гри. Рік, що минає, вважаю, вдався в плані результату, що ж стосується футболу, який ми демонструємо, то тут тільки початок і роботи буде чимало. Але ми рухаємося вперед.

Чемпіонат ще триває і поки рано підводити підсумки. Ми йдемо на першому місці і це нас влаштовує. Хочу висловити свою подяку всім нашим гравцям, тренерському штабу, керівництву. Перше місце - це наша спільна заслуга. Віримо і сподіваємося, що закінчимо першість чемпіонами.

Зрозуміло, ми пишаємося своєю участю в Лізі чемпіонів, і якщо кваліфікаційний раунд ми пройшли вдало, чому були дуже раді, то далі нас чекав досвідчений і сильний суперник зі Швеції. І тут швидше за все поразка сталася не тому що ми недооцінили шведок, а через відсутність досвіду, переоцінили свої можливості.

- В цьому році фахівці жіночого футболу Вас знову обрали найкращим тренером України. Що означає для вас ця подія?
- Я вдячна всім, хто підтримав і проголосував за мою кандидатуру. Розумію, що розслаблятися не можна, є певний рівень і тепер треба його не тільки утримувати, а й підвищувати.

- Давайте поговоримо про «Житлобуд-1». Чи є проблемні позиції в команді на сьогоднішній день та чи планується підсилення новими гравцями?

- Ми не приховуємо, що відчуваємо кадрові проблеми, клуб працює в цьому напрямку. Ті, хто поповнить наші ряди в новому році, будуть представлені в січні на сайті клубу. Тому, пропоную уболівальникам набратися трохи терпіння, і ви обов'язково все дізнаєтеся першими.

- На скільки розрахований контракт з Апанащенко та чи буде він продовжений на наступний рік?
- Контракт з Дашею був підписаний на два роки. Безумовно, ми хочемо і далі співпрацювати з нею.

- Як ви оціните новачків - Куніну і Соломаху
- І Надя, і Соня дуже швидко адаптувалися. Обидві футболістки показують впевнену гру і виявляють велику працьовитість в тренувальному процесі. Це майбутнє не тільки клубу "Житлобуд-1", але і збірної України.

- У наступному сезоні планується розширення чемпіонату до 12 команд. Що ви думаєте з цього приводу?
- Однозначно збільшення кількості команд в чемпіонаті - плюс для жіночого футболу. Молоді клуби будуть набиратися досвіду, швидше прогресувати. Мінус бачу в тому, щоб вони витримали конкуренцію і не закінчили своє існування завчасно.

- Поки що весь чемпіонат зводиться до протистояння з «Житлобудом-2». Що для Вас особисто означає це харківське дербі?
- Завжди з нетерпінням чекаю ігор з нашим суперником. Поки це єдина команда, яка ставить нам завдання і з якою цікаво змагатися. Хочеться хоча б шість таких ігор мати в чемпіонаті.

- У той час, як «Шахтар» створив дівочу команду, в «Житлобуд-1» поки що немає своєї молодіжної команди. А в майбутньому - це одна з умов ліцензування клубу. Що буде робитися для вирішення цього питання?
- Ідеї щодо створення молодіжної команди є, але на даний момент це питання до кінця не опрацьовано. Як це буде виглядати? Поки складно відповісти.

- Новорічні свята: як їх проведете?
- Відпустку планую провести в колі рідних і близьких людей.
Всіх вболівальників вітаю з наступаючим 2019 Новим роком !!! Бажаю миру та благополуччя!


Стаття:

Валентина Котик: «Рік, що минає, вважаю, вдався в плані результату»ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
РІЗНЕ: