В Тернополі завершився груповий етап Чемпіонат України WU-16 Перша ліга

09.08.18  536
Ю-16, Тернопіль, футбол среди девочек, женский футбол, Чемпіонат України серед дівчат, до 16 років, перша ліга, дівочий футбол, ЖФК
08 серпня визначилися суперники в матчах плей-офф Чемпіонату України з футболу серед дівочих команд до 16 років Першої ліги.

До вашої уваги результати матчів третього ігрового дня, які підбили підсумки на стадії групового етапу змагань:

3 тур- 08 серпня
- Збірна Одеської області - «ДЮСШ Буг» - 1:0
Голи: Романченко 47

- «Янтарочка» - Збірна Хмельницької області - 3:0
Голи: Конопацька 8, Зозуля 27, Буняк 28

- Збірна Житомирської області - Збірна Закарпатської області - 1:2
Голи: Федотюк 5 - Зан Фабіан 5, Грубінка 46

- Збірна Кіровоградської області - «ДЮСШ №3» - 0:2
Голи: Мострянська 8, Гошій 16

- «Луганочка-Спартак» - «Надвірняночка» - 0:2
Голи: Ярема 26, Івасів 30

Підсумкові таблиці:

Група «А»:
- Янтарочка, Новояворівськ Львівська область - 7 (6-1)
- Збірна Одеської області - 6 (6-3)
- Збірна Хмельницької області - 3 (1-7)
- ДЮСШ Буг, Сокаль Львівська область - 2 (0-2)

Група «Б»:

- Збірна Херсонської області - 5 (1-0)
- Збірна Закарпатської області - 3 (2-2)
- Збірна Житомирської області - 1 (1-2)

Група «В»:
- ДЮСШ №3, Івано-Франківськ - 6 (6-1)
- ФЦ Барса, Суми - 3 (2-4)
- Збірна Кіровоградської області - 0 (0-3)

Група «Г»:
- Збірна Тернопільської області - 4 (5-2)
- Надвірняночка, Надвірна Івано-Франківська область - 4 (3-1)
- Луганочка-Спартак, Луганська область - 0 (1-6)

Ю-16, Тернопіль, футбол среди девочек, женский футбол, Чемпіонат України серед дівчат, до 16 років, перша ліга, дівочий футбол, ЖФК

09 серпня відбудуться матчі плей-офф. Кращі команди з груп вийшли до 1/2 фіналу та продовжують боротьбу за отримання ТРЬОХ перепусток до Вищої ліги. Всі інші команди різіграють підсумкові місця з 5 до 12 місця.

За 9 -12 місця
9:00 - 3А - 3B -
Збірна Хмельницької області - Збірна Кіровоградської області 
10:30 - 3Б - 3Г -
Збірна Житомирської області - Луганочка-Спартак
За 5-8 місця
14:30 - 2А - 2B -
Збірна Одеської області - ФЦ Барса 
16:00 - 2Б - 2Г -
Збірна Закарпатської області - Надвірняночка
За 1-4 місця
17:30 - 1А - 1B -
Янтарочка - ДЮСШ №3 
19:00 - 1Б - 1Г
- Збірна Херсонської області - Збірна Тернопільської області



Стаття:

В Тернополі завершився груповий етап Чемпіонат України WU-16 Перша ліга



ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
РІЗНЕ: