В Маріуполі відкриють дитячу школу жіночого футболу

07.07.18  190
дівоча школа футболу, детская школа, жіночий чемпіонат, ЖФК Маріупольчанка, женский футбол, ДЮСШ женского футбола, ФФМ, Мариуполь, ЖФК Мариупольчанка
Після довгої перерви в Маріуполі з'явиться перша безкоштовна дитяча школа жіночого футболу, передає MRPL.CITY.

Школа буде функціонувати на базі ЖФК «Маріупольчанка», щоб виростити майбутні кадри для команди і допомогти дівчаткам-футболісткам займатися тим, що вони люблять. Дітей будуть збирати по школам, пріоритет - дівчатка до 14 років.

«Ми ставимо не просто на існування жіночого футболу в Маріуполі, а на його розвиток», - розповіла капітан і президент «Маріупольчанка» Яна Винокурова.

Читайте також: ЖФК «Маріупольчанка» отримала бронзові нагороди Першої ліги

У дні, коли у футбольного клубу «Маріупольчанка» будуть тренування, дітей збиратимуть на 1,5 години раніше, щоб провести спеціальні тренування, розраховані на їх сили і можливості. Тренувати дітей буде наставниця футбольного клубу - Карина Кулаковська.

«З травня за нами закріпили стадіон «Західний», приблизно до "сезону дощів". Далі будемо переходити в зал, але це складно, тому що там тренуються волейболісти, каратисти і інші спортсмени. Сподіваємося, що місто і область нададуть допомогу, щоб створити всі умови для тренування дітей і основного складу команди », - поділилася Винокурова.

дівоча школа футболу, детская школа, жіночий чемпіонат, ЖФК Маріупольчанка, женский футбол, ДЮСШ женского футбола, ФФМ, Мариуполь, ЖФК МариупольчанкаСтаття:

В Маріуполі відкриють дитячу школу жіночого футболуЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
РІЗНЕ: