В Харкові розіграли Літній кубок області з футболу серед дівчат

30.06.18  312
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ, Літній кубок, футбол серед дівчат, женский футбол, Харьков футбол девочки, КДЮСШ-8, Покус Анна, Коваленко Віктор
23 червня 2018 року на базі КЗ КДЮСШ № 8 ХМР (вул. Волонтерська, 4)  відбувся Відкритий Літній кубок Харківської області з міні-футболу серед дівочих команд 2004-2005 р.н. та 2005-2006 р.н. Учасники змагань з Харківської, Полтавської та Луганської областей (10 команд) зустрілись на футбольних майданчиках та продемонстрували свою майстерність.

Вже стало традиційним  проведення дівочих Кубків та Чемпіонатів протягом року. За підсумками обласних змагань формується збірна команда, що бере участь у Всеукраїнських змаганнях. В Харківській області дівочий футбол активно представляють Балаклійський, Борівських, Шевченківський, Первомайський, Красноградський райони та м. Харків. Останні три роки Харківська обласна федерація футболу активно підтримує розвиток дівочого футболу.  Протягом 2017 року було проведено 12 турнірів. Це гарний привід дівчатам поспілкуватися та знайти нових друзів, а тренерам – обмінятися досвідом. Також, в обласній федерації існує Центр розвитку дівочого футболу (головний тренер  Анна Покус), в який входять Харківська, Луганська, Донецька та Дніпропетровська області.

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ, Літній кубок, футбол серед дівчат, женский футбол, Харьков футбол девочки, КДЮСШ-8, Покус Анна, Коваленко ВікторПо завершенню ігор призові місця розподілились наступним чином:

Серед команд 2003-2004 р.н.:
1 місце – WFC «KHARKIV-КДЮСШ-8» м. Харків
2 місце –  «Атлет» смт. Борова
3 місце – «Луганочка» Луганська обл.

Серед команд 2005-2006 р.н.:
1 місце – «Лідер» м. Кобеляки
2 місце – WFC «KHARKIV-КДЮСШ-8» м. Харків
3 місце – «Балакліївська ДЮСШ» м. Балаклія

На офіційній церемонії нагородження усі команди-учасниці кубку отримали Дипломи від Голови ХОФФ Коваленка Віктора Миколайовича, а переможці були нагороджені кубками та медалями. Також були відзначені кращі бомбардири, нападники, воротарі та захисники. Від Харківської обласної федерації футболу учасники змагань отримали футбольні м’ячі.

«Це дуже добре, що у нас на Харківщині проходять такі турніри. Жіночий футбол наразі розвивається в області та країні, так, ви напевно знаєте, що наша команда «Житлобуд-1» є чемпіоном України. Впевнений, що сьогодні серед вас – майбутні чемпіони і ті, хто будуть представляти Україну в світі», – сказав Віктор Коваленко, звертаючись до учасників турніру.

hoff.org.ua

Стаття:

В Харкові розіграли Літній кубок області з футболу серед дівчатЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
РІЗНЕ: