Уманські футболістки здобули перемогу у Чемпіонаті України WU-13


29.09.19  183
Ю-13, Калуш, Вістова, футбол среди девочек, женский футбол, Чемпіонат України серед дівчат, до 13 років, дівочий футбол, футбол девочки, Вища ліга, УАФ
З 23 по 27 вересня відбулися матчі Чемпіонату України серед дівочих команд до 13  років. Змагання пройшли у м.Калуш Івано-Франківської області, в яких взяли участь футболістки, які народилися в період з 01.01.2006 до 31.12.2007 роки.
За підсумками жеребкування 18 команд були поділені на 6 груп по 3 команди.
Група А
1 «Жайвір» м. Шпола
2 Збірна Вінницької області
3 Збірна Тернопільської області
Група Б
1 Збірна Херсонської області
2 «Янтарочка» м. Новояворівськ
3 «Пантери» м. Умань
Група В
1 «Ладомир» м. Володимир-Волинський
2 «Барса» м. Суми
3 «Юність» м. Чернігів
Група Г
1«ДЮСШ № 3» м. Івано-Франківськ
2 КДЮСШ «Олімп» м. Славутич
3 Збірна Житомирської області
Група Д
1 Збірна Харківської області
2 «Дубровицька ДЮСШ» Рівненська обл.
3 «Сугатинка» Вінницька обл.
Група Е
1 «Надвірняночка» м. Надвірна
2 Збірна Рівненської області
3 Збірна Хмельницької області

Результати матчів групового етапу:
23.09.2019 року
- «Жайвір» м. Шпола - Збірна Тернопільської області  - 2:5
- Збірна Херсонської області - «Пантери» м. Умань - 2:3
- «Ладомир» м. Володимир-Волинський  - «Юність» м. Чернігів - 4:3
- «ДЮСШ № 3» м. Івано-Франківськ  - Збірна Житомирської області - 2:1
- Збірна Харківської області - «Сугатинка» Вінницька обл. - 5:0
- «Надвірняночка» м. Надвірна - Збірна Хмельницької області - 0:2
24.09.2019 року
- Збірна Тернопільської області - Збірна Вінницької області  - 3:2
- «Пантери» м. Умань - «Янтарочка» м. Новояворівськ  - 9:0
- «Юність» м. Чернігів  - «Барса» м. Суми  - 1:0
- Збірна Житомирської області - КДЮСШ «Олімп» м. Славутич - 1:3
- «Сугатинка» Вінницька обл. - «Дубровицька ДЮСШ» Рівненська обл.- 5:0
- Збірна Хмельницької області - Збірна Рівненської області  - 2:1
- Збірна Вінницької області   - «Жайвір» м. Шпола  – 10:1
- «Янтарочка» м. Новояворівськ  - Збірна Херсонської області  - 1:2
- «Барса» м. Суми - «Ладомир» м. Володимир-Волинський  - 0:2
- КДЮСШ «Олімп» м. Славутич - «ДЮСШ № 3» м. Івано-Франківськ  - 1:1 (п.п 2:0)
- «Дубровицька ДЮСШ» Рівненська обл.- Збірна Харківської області - 1:5
- Збірна Рівненської області  - «Надвірняночка» м. Надвірна  - 1:0
25.09.2019 року
- Збірна Житомирської області - «Надвірняночка» м. Надвірна - 0:2 
- «Жайвір» м. Шпола  – «Барса» м. Суми - 1:8
- Збірна Хмельницької області - «ДЮСШ № 3» м. Івано-Франківськ - 1:1 (п.п. 2:4)
- Збірна Харківської області - Збірна Херсонської області - 2:2 (п.п. 4:3)
- «Ладомир» м. Володимир-Волинський - Збірна Рівненської області - 7:1
- Збірна Тернопільської області - «Сугатинка» Вінницька обл. - 5:1
- «Барса» м. Суми - «Янтарочка» м. Новояворівськ - 0:0 (п.п 4:2)
- «Надвірняночка» м. Надвірна - «Дубровицька ДЮСШ» Рівненська обл.- 0:1
- «ДЮСШ № 3» м. Івано-Франківськ  - «Юність» м. Чернігів - 2:0
- Збірна Херсонської області - Збірна Вінницької області  - 2:3
- Збірна Рівненської області - КДЮСШ «Олімп» м. Славутич - 0:4
- «Сугатинка» Вінницька обл. - «Пантери» м. Умань - 1:14
- «Янтарочка» м. Новояворівськ - «Жайвір» м. Шпола - 2:0
- «Дубровицька ДЮСШ» Рівненська обл. - Збірна Житомирської області - 1:1 (п.п.1:3)
- «Юність» м. Чернігів - Збірна Хмельницької області - 5:0
- Збірна Вінницької області - Збірна Харківської області - 1:1 (п.п.3:1)
- КДЮСШ «Олімп» м. Славутич - «Ладомир» м. Володимир-Волинський - 1:3
- «Пантери» м. Умань - Збірна Тернопільської області - 7:1
26.09.2019 року
- «Жайвір» м. Шпола - Збірна Житомирської області - 2:1
- «Янтарочка» м. Новояворівськ - «Надвірняночка» м. Надвірна - 5:1
- «Барса» м. Суми - «Дубровицька ДЮСШ» Рівненська обл.- 6:0
-«Сугатинка» Вінницька обл. - Збірна Рівненської області - 2:0
- Збірна Херсонської області - Збірна Хмельницької області - 5:0
- Збірна Тернопільської області - КДЮСШ «Олімп» м. Славутич - 2:2 (п.п. 0:3)
- Збірна Харківської області - «Юність» м. Чернігів - 0:4
- «Пантери» м. Умань - «Ладомир» м. Володимир-Волинський  - 4:2
- Збірна Вінницької області - «ДЮСШ № 3» м. Івано-Франківськ - 4:0

Результати фінальних матчів:
27.09.2019 року
Матч за 11 місце
- Збірна Рівненської області - Збірна Хмельницької області - 3:3 (п.п. 3:0)
Матч за 9 місце
- «Сугатинка» Вінницька обл. - Збірна Херсонської області - 1:1 (п.п. 7:8)
Матч за 7 місце
- Збірна Тернопільської області - Збірна Харківської області - 2:2 (п.п. 5:6)
Матч за 5 місце
- КДЮСШ «Олімп» м. Славутич - «Юність» м. Чернігів - 0:3
Матч за 3 місце
- «Ладомир» м. Володимир-Волинський  - «ДЮСШ № 3» м. Івано-Франківськ - 3:0
Фінал
- «Пантери» м. Умань - Збірна Вінницької області - 6:0

За результатами чемпіонату організаторами турніру були визначені найкращі гравці в декількох номінаціях.

Найкращий воротар
 —
ЗАГІРНА Оксана (Янтарочка, Новояворівськ)
Найкращий захисник —  ЧОРНА Анастасія (
Збірна Вінницької області)
Найкращий півзахисник — ТАРАСЮК Анастасія (Ладомир, Володимир-Волинський)
Найкращий нападник — ЗАБОРОВЕЦЬ Лідія (Пантери, Умань)
Найкращий бомбардир — МИРГОРОДСЬКА Анна (Пантери, Умань) 


Підсумкові місця Чемпіонату України WU-13 2019:
1. «ПАНТЕРИ» м. Умань
2. ЗБІРНА ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
3. «ЛАДОМИР» м. Володимир-Волинський
4. «ДЮСШ № 3» м. Івано-Франківськ
5.«Юність» м. Чернігів
6. КДЮСШ «Олімп» м. Славутич
7. Збірна Харківської області
8. Збірна Тернопільської області
9. Збірна Херсонської області
10. «Сугатинка» Вінницька обл.
11. Збірна Рівненської області
12. Збірна Хмельницької області
13. «Барса» м. Суми
14. «Дубровицька ДЮСШ» Рівненська обл.
15. «Янтарочка» м. Новояворівськ
16. «Надвірняночка» м. Надвірна
17. «Жайвір» м. Шпола
18. Збірна Житомирської області


Стаття:

Уманські футболістки здобули перемогу у Чемпіонаті України WU-13


Теги:УАФ, Калуш, Ю-13

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
РІЗНЕ: