Українські арбітри отримали міжнародні призначення

09.07.18  478
Арбітри, рефері, призначення УЄФА, Комітет Арбітрів, жіночий чемпіонат, referee, Катерина Мозуль, женский футбол, Марина Стрілецька
Невдовзі група представників українського суддівського корпусу візьме участь у великих футбольних подіях.

Одразу двоє українських рефері матимуть змогу працювати на матчах Чемпіонату Світу серед дівчат віком до 20-ти років, який проходитиме у Франції з 29 липня по 25 серпня. На турнір запрошено арбітра Катерину Монзуль та асистента арбітра Марину Стрілецьку.

УЄФА запросив на передсезонну підготовку, яка відбуватиметься у швейцарському Ньйоні з 1-го по 3 серпня, українських арбітрів Євгена Арановського та Сергія Бойка.

На матчах Євроліги з пляжного футболу, що проходитимуть у білоруському Мінську з 3-го по 5 серпня, працюватиме український рефері Іван Стукало.

Із 6-го по 8 серпня в румунському Бухаресті пройдуть курси УЄФА для футзальних арбітрів. Запрошення взяти участь у форумі отримали Євген Гордієнко та Денис Куций.

Нарешті, із 20-го по 29 серпня у португальській Коїмбрі відбуватимуться Європейські студентські ігри, де працюватиме український асистент арбітра Максим Чос.
За матеріалами ФФУ


Стаття:

Українські арбітри отримали міжнародні призначенняЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
РІЗНЕ: