UEFA: Харківський Житлобуд-2 дізнався суперників у кваліфікації ЛЧ
23.06.17 110 0.0 0

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ. ЖІНКИ: ШЛЯХ ДО КИЄВА. 
23 червня у швейцарському Ньйоні відбулася процедура жеребкування відбіркового етапу жіночої Ліги Чемпіонів сезону 2017/2018 років.
 
Чемпіон України «Житлобуд-2» (Харків) попав у до групи 2, матчі якої відбудуться в румунському місті Клуж-Напока. Суперниками українок будуть команди «Олімпія» (Румунія), «Хіберніан» (Шотландія) та «Свонсі Сіті» (Уельс)

Група 2
- Олімпія, Клуж (РУМУНІЯ)
- ЖИТЛОБУД-2, Харків (УКРАЇНА)
- Хіберніан (ШОТЛАНДІЯ)
- Суонсі Сіті (УЕЛЬС)
 
Відбірковий раунд пройде у період з 22 по 23 серпня, а фінальна гра пройде 24 травня наступного року 2018 року у Києві на стадіоні «Динамо» ім. Валерія Лобановського.

Результати інших груп: 

Група 1 
"Гінтра Універсітетас" (LTU) 
"Конак Беледійеспор" (TUR) 
"Партизан" Бардейов (SVK) 
"Мартве" (GEO) *

Група 3 
"Стандард" (BEL) 
"Аякс" (NED) 
"Пярну" (EST) * 
РФШ (LVA)

Група 4 
"Медик" (POL) 
ПК-35 (FIN) 
"Шелбурн" (IRL) 
"Лінфілд" (NIR) *

Група 5 
"Аполлон" (CYP) * 
"Штурм" (AUT) 
НСА Софія (BUL) 
"Норок" (MDA)

UEFA
© Getty Images for UEFA
Група 6 
"Цюріх" (SUI) 
"Мінськ" (BLR) 
"Олімпія" Любляна (SVN) * 
"Біркіркара" (MLT)

Група 7 
"Стьярнан" (ISL) 
"Осієк" (CRO) * 
"Клаксвік" (FRO) 
"ІСТАТ" (MKD)

Група 8 
"БІІК-Казигурт" (KAZ) 
МТК (HUN) * 
"Спортинг" CP (POR) 
"Хайвалія" (KOS)

Група 9 
"Спартак" Суботіца (SRB) 
"Авальдснес" (NOR) 
"Маккабі" Кирьят-Гат (ISR) 
"Брезниця" (MNE) *

Група 10 
"Сараєво-2000" (BIH) * 
ПАОК (GRE) 
"Влазнія" (ALB) 
"Беттембург" (LUX)

* господарі

• Десять переможців відбіркового раунду і володар другого місця, який показав кращий результат в матчах з першої і третьої командами своєї групи 1 вересня братимуть участь в жеребкуванні 1/16 фіналу разом з 21 володарем прямих путівок. У плей-офф боротьба піде в форматі двоматчових поєдинків, перші з яких відбудуться в жовтні.

Пряма путівка в 1/16 фіналу
"Ліон" (FRA, чинний переможець)
"Вольфсбург" (GER)
"Русенгорд" (SWE)
"Барселона" (ESP)
"Фортуна" Йоррінг (DEN)
"Баварія" (GER)
"Брондбю" (DEN)
"Росіянка" (RUS)
"Манчестер Сіті" (ENG)
"Глазго Сіті" (SCO)
"Зірка-2005" (RUS)
"Брешія" (ITA)
"Славія Прага" (CZE)
"Спарта" Прага (CZE)
"Лінчепінг" (SWE)
"Челсі" (ENG)
"Монпельє" (FRA)
ЛСК (NOR)
"Санкт-Пельтен" (AUT)
"Атлетіко" (ESP)
"Фіорентина" (ITA)



Календар турніру
Відбірковий етап: 22-28 серпня

1/32 фіналу (жеребкування): 1 вересня
1/32 фіналу: 4/5 і 11-12 жовтня

1/16 фіналу (жеребкування): 16 жовтня
1/16 фіналу: 8/9 та 15/16 листопада

1/4 та 1/2 фіналу (жеребкування): 24 листопада
1/4 фіналу: 21/22 та 28/29 березня
1/2 фіналу: 21/22 та 28/29 квітня

Фінал: 24 травня 2018 року, стадіон "Динамо" Валерія Лобановського, Київ


Теги:Житлобуд-2, УЄФА, Ліга Чемпіонів

Інші новини:
Новини з TWITTER:
Коментарі
avatar