У Миколаєві відкрито набір дівчаток в футбольну секцію

14.09.18  255
Миколаївський футбол, дівочий футбол, ФФУ, ФФМО, женский футбол Николаев, ЖФК, ДЮСШ дівочий футбол, Єфімако, Назаренко
З настанням осіннього періоду, завдяки спільним зусиллям Федерації футболу Миколаївської області та комітету жіночого футболу, в Миколаєві були відкриті нові групи в секцію жіночого футболу / футзалу.

З дівчатами працюють досвідчені тренера-викладачі, що мають солідний педагогічний стаж. В цьому році тренерський штат поповнився новим тренером - Анастасією Сергіївною Назаренко.

Анастасія Назаренко - вихованка миколаївського футболу і в перебігу багатьох років відігравала в складі різних клубів. Зараз вона входить до складу команди «Ятрань» (Умань). Дівчина вирішила крім спортивної кар'єри, посвітити себе і тренерської діяльності.

Коли можна починати займатися з дитиною футболом? І чи можна грати в футбол дівчаткам - на всі ці питання відповіла Анастасія Назаренко.

Миколаївський футбол, дівочий футбол, ФФУ, ФФМО, женский футбол Николаев, ЖФК, ДЮСШ дівочий футбол, Єфімако, Назаренко- Я довго чекала цієї роботи, дуже хотілося займатися з дітьми, мені це дуже подобається. Я зараз веду групу дівчаток у віці 2006-2009 р.н.

- Дайте пораду батькам, які поки не вирішили, віддавати свою дочку на секцію футболу чи ні.

- Відповідаючи на питання «чи віддати дівчинку в футбол?», Впевнено можна сказати «так», якщо вона живе футболом і сама хоче в нього грати, любить бігати, працювати на тренуваннях, прагнути оволодіти технікою роботи з м'ячем, любить активний спосіб життя і вміє спілкуватися в колективі, або хоче всього цього навчитися, то однозначно такий дівчинці потрібно займатися в секції футболу.

- У якому віці краще віддавати дитину на футбол?

- Що стосується віку, то краще починати років з семи-восьми. У такому віці у дитини розвиваються і зміцнюються м'язи, з'являється характер і витривалість.

Заняття в секції жіночого футболу проходять 3-4 рази на тиждень. Дівчата займаються за спеціальною програмою. Дівчата старанно тренуються, щоб потім гідно представляти нашу область на різних змаганнях.

У сезоні 2018/19 Миколаївська область виборола право виступати у Чемпіонаті України серед дівочих команд Вищої Ліги двома віковими групами - 2003-2004 і 2004-2005 р.н.

Зараз ведеться відбір дівчаток 2003-2004 р.н. з Миколаївської та інших областей України в спортивний клас. Тренер Володимир Олександрович Ефімако - +380931831874.

Також ведеться набір дівчаток 2006 - 2009 р.н. в секцію по футболу. Тренер Анастасія Сергіївна Назаренко - +380965661143.
ФФМО

Стаття:

У Миколаєві відкрито набір дівчаток в футбольну секцію


Теги:регіони

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
РІЗНЕ: