У Харкові розпочалася підготовка до жіночої Ліги Чемпіонів УЄФА

20.07.18  304
Сезон 2018/2109, ліга чемпіонів, жіноча збірна, женский футбол, UEFA Women's CL, УЄФА, Ліга Чемпіонів жіноча, UWCL, Харків, Житлобуд-1, Жилстрой-1
У малому залі Будинку рад за участю першого заступника голови Харківської обласної ради Віктора Коваленка відбулася робоча нарада з питань організації та проведення матчів групи 6 кваліфікаційного раунду жіночої Ліги Чемпіонів УЄФА 2018/2019 років.

В ході наради обговорювались основні питання організації матчів, насамперед, заходи безпеки до, під час та після закінчення турніру.

«Харківщина має значний досвід з підготовки масштабних спортивних змагань. І сьогодні, в умовах повної готовності інфраструктури це не викликає значних труднощів. Проте організація кожного заходу вимагає координації зусиль та уваги до найменших деталей. Переконаний, що управлінська команда Слобожанщини впорається із цим завданням».

Також ішлося про організацію зустрічі та розміщення команд, готовність стадіону та навчально-тренувальної бази футбольного клубу «Металіст», дотримання основних засад громадської безпеки.

Матчі жіночої Ліги чемпіонів 2018/2019 відбудуться з 7 по 13 серпня 2018 року на навчально-тренувальній базі «Металісту».

Нагадаємо, що 22 червня в Ньоні відбулося жеребкування групового етапу жіночої Ліги Чемпіонів УЄФА сезону 2018/2019 років, в якому чемпіон України - харківський «Житлобуд-1» зіграє в квартеті з:
- ФК Олімпія (Клуж-Напока), Румунія
- ФК ЖИТЛОБУД-1 (Харків), УКРАЇНА
- ФК Кардіфф, Уельс
- ФК Біркіркара, Мальта

oblrada.kharkov.ua
Сезон 2018/2109, ліга чемпіонів, жіноча збірна, женский футбол, UEFA Women's CL, УЄФА, Ліга Чемпіонів жіноча, UWCL, Харків, Житлобуд-1, Жилстрой-1

Стаття:

У Харкові розпочалася підготовка до жіночої Ліги Чемпіонів УЄФАЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
РІЗНЕ: