У Будинку футболу відбулася робоча зустріч з представниками УЄФА

14.12.17  467
Together #WePlayStrong, Розвиток жіночого футболу, Асоціація жіночого футболу, UEFA development, жінки футбол, семінар розвитку
11-12 грудня у Києві відбулося засідання спільної робочої групи УЄФА / ФФУ з розвитку жіночого футболу в Україні.

Засідання відкрили Генеральний секретар Федерації футболу України Юрій Запісоцький і Технічний директор ФФУ Олег Протасов та керівник з розвитку жіночого футболу УЄФА Емма Сайкс. Вони привітали всіх учасників зустрічі, зазначивши, що розвиток жіночого футболу є пріоритетним напрямком в Європі в цілому, та в Україні зокрема.

Загалом участь у заході, який відбувся у Будинку футболу, також взяли: керівник з маркетингу жіночого футболу УЄФА Кайлей Грів, маркетинг-координатор з жіночого футболу Іван Кральйєвіч, представник компанії Y-Sport Саллі Хоррокс, представники відділу жіночого футболу ФФУ, служби стратегічного розвитку футболу, ФФУ Маркетинг, відділу міжнародних звязків та програм УЄФА/ФІФА, ЗМІ, відділу аматорського та масового футболу, координатори проекту "Фіналів Ліги Чемпіонів УЄФА 2018" та PR Агенства 42.
Together #WePlayStrong, Розвиток жіночого футболу, Асоціація жіночого футболу, UEFA development, жінки футбол, семінар розвитку
Протягом двох днів учасники семінару обмінювалися досвідом, пройшли теоретичні та практичні заняття. У програмі робочої зустрічі представники УЄФА ознайомилися з ситуацією у жіночому футболі Україні та спорту взагалі, надали порівняльні презентації щодо розвитку жіночого футболу в окремих національних асоціаціях, були проведені заняття з фокусуванню на маркетингу та комерційних питаннях. Окремими питаннями були: розгляд ідей та планів PR Агенства 42 щодо майбутньої популяризації жіночого футболу в Україні, а також запуск кампанії УЄФА #WePlayStrong, яка покликана змінити сприйняття жіночого футболу і залучити дівчат до занять цим видом спорту.

Представники УЄФА разом з координаторами проекту "Фінали Ліги Чемпіонів 2018" від ФФУ обговорили і головну подію 2018 року - фінал жіночої Ліги Чемпіонів, який відбудеться 24 травня та намітили подальші плани для успішного проведення історичної події в Україні.

Яскравим завершенням візиту для гостей з УЄФА стала участь в
урочистій презентації логотипів та кубків фіналів Ліги чемпіонів УЄФА 2018. Нагадаємо, що амбасадорами фіналів стали гравець жіночої збірної України Ія Андрущак та наставник національної команди Андрій Шевченко.
Together #WePlayStrong, Розвиток жіночого футболу, Асоціація жіночого футболу, UEFA development, жінки футбол, семінар розвитку

© 2017 womensfootball.com.ua
фото Павла Кубанова
Стаття:

У Будинку футболу відбулася робоча зустріч з представниками УЄФАЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
РІЗНЕ: