ТМ. Грузія WU17 - Україна WU17 - 0:1

19.09.18  345
МиЗбірна, WU-17, Паламарчук, дівоча збірна України з футболу, Ю-17, жіноча збірна, відбір Чемпіонату Європи, женский футбол, Товариські матчі, Грузія
Дівоча збірна команда України серед гравців до 17-ти років провела перший із двох запланованих товариських матчів проти одноліток з Грузії.

Перший тайм проходив доволі у помірному ключі. Дівчата з обох команд придивлялися один до одного та не поспішали кидатись у стрімкі атаки, що в підсумку призвело до нулів на табло.
У другій половині зустрічі наставник «синьо-жовтих» Валерій Паламарчук почав змінювати виконавців на футбольному полі, що призвело до пожвавлення гри і головне до результативної атаки.

Автором єдиного голу, який було забито на 70-й хвилині поєдинку, стала дебютант дівочої збірної - представниця ДЮСШ Гребінка Вікторія Мироненко, яка відіграла усього хвилину після виходу на заміну і одразу відзначилася результативним ударом.

Наступний свій поєдинок ці команди проведуть вже 21 вересня. Початок матчу о 15:00 за київським часом.

Нагадаємо, що ці матчі відбуваються в рамках підготовки до відбіркового етапу Чемпіонату Європи, який вже 14 жовтня стартує в Данії. За результатами жеребу, дівоча збірна України WU-17 потрапила до групи 1, де суперниками «синьо-жовтих» будуть команди Чехії, Данії та Фарерських островів.

Товариський матч
19.09.2018 - Тбілісі - Давіда Петріашвілі Арена
ГРУЗІЯ WU-17 — УКРАЇНА WU-17 — 0:1 (0:0).
Голи: Мироненко 70

УКРАЇНА: Дука - Кушнір (Мущенська 60), Немець (Корнацька 41), Іванченко (Салівончик 41), Христюк (к) (Мироненко 69), Стрельцова, Котик, Бордюг, Годунко (Куніна 60), Кревська, Пороходніченко (Кликова 75)

МиЗбірна, WU-17, Паламарчук, дівоча збірна України з футболу, Ю-17, жіноча збірна, відбір Чемпіонату Європи, женский футбол, Товариські матчі, ГрузіяСтаття:

ТМ. Грузія WU17 - Україна WU17 - 0:1ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
РІЗНЕ: