Сергій Сапронов - головний тренер харківського «Житлобуд-1»


16.12.19  407
Вища ліга, жінки, УАФ, склади команд, жіночий футбол, клуби учасники, Житлобуд-1, Сергій Сапронов, ЖФК, Жилстрой-1, Женский футбол, логотип, Харьков(Прес-служба ЖФК Житлобуд-1, fczh1.com): 16 грудня, президент клубу ЖФК "Житлобуд-1" Олександр ХАРЧЕНКО представив нового головного тренера команди - Сергія САПРОНОВА.

Сергій САПРОНОВ: Завдання перед командою стоять максимальні - чемпіонат, Кубок, Ліга Чемпіонів. З багатьма з вас я знайомий, стежив за вашими іграми в Інтернеті. Я впевнений, що ви підійдете до роботи професійно. Ви - команда, і я в вас вірю.

Олександр ХАРЧЕНКО: Дуже радий вас всіх бачити після відпустки. Я сподіваюся, що ви покажете свій рівень з новим тренером. Я бажаю вам успіхів і докладу всіх зусиль, які залежать від мене, щоб ви досягали найвищого результату. Ви для мене, як велика сім'я, і я сподіваюся, що в колективі буде така ж дружня обстановка.

Довідка:
Сергі́й Валентинович Сапро́нов (21 жовтня 1961, Чернігів) — радянський та український футболіст, відомий завдяки виступам у складі чернігівської «Десни», вінницької «Ниви» та низки інших українських клубів. Після завершення активних виступів перейшов до тренерської діяльності. Очолював жіночий футбольний клуб «Легенда»,
ПФК «Львів» та національні дівочі збірні України WU-15 та WU-17.

Команда приступила до 10-денного циклу у режимі одноразових тренувань.


Стаття:

Сергій Сапронов - головний тренер харківського «Житлобуд-1»ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
РІЗНЕ: