Сергій Сапронов: «Досить вже боятися «Житлобуд-1» і «Житлобуд-2»»

03.02.19  508
чемпіонат України жінки, сезон 2018-2019, ПФК Львів-Янтарочка, жіночий чемпіонат, Новояворівськ, женский футбол, ФФУ Вища ліга, ЖФК, Сапронов Сергій
(Інформаційна служба ПФК «Львів»): Жіноча команда «Львів-Янтарочка» професійного футбольного клубу «Львів» повернулася з зимової відпустки і розпочала підготовку до другої половини сезону 2018/2019 років.

31 січня на клубній базі у Винниках відбулися загальнокомандні збори, а вже з 1 лютого дівчата повернулися до роботи. Перші десять днів команда займатиметься загальною підготовкою, а вже після 10 лютого розпочне більш інтенсивні тренування технічного та тактичного характеру. Про суперників у майбутніх спарингах команди буде повідомлено пізніше.

У першому тренуванні «Львів-Янaтарочки» взяли участь 19 футболісток, серед яких – дві гравчині, що знаходяться на перегляді. У фокусі перших тренувань львівського колективу – фізична витривалість. За індивідуальним режимом тренується футболістка команди Лідіане Олівейра, яка відновлюється після травми, отриманої у матчі 1/4 фіналу Кубка України із «Єдністю-ШВСМ» (1:0) у листопаді минулого року.

«У дівчат були індивідуальні завдання на кілька тижнів. Команда зібралася, всі здорові, встигли підлікуватися від травм. У нас загальнопідготовчий збір. У нас є нормальне поле, тому ми можемо не ходити в ліс та не бігати кроси. Можемо все робити на футбольному полі з елементами самої гри, тому проблем з підготовкою у нас не буде. План підготовки все сформовано. Найголовніше, щоб були нормальні погодні умови. Ми ж футболісти, тому вся наша праця має проходити на футбольному полі.

Завдання у нас залишаються незмінними. Це трійка в чемпіонаті і фінал Кубка України. Тому будемо до цього прагнути. Досить боятися «Житлобуду-1» і «Житлобуду-2». Ми – команда, саме до цього мені потрібно буде підготувати дівчат. Все залежатиме лише від психології у майбутніх матчах», – прокоментував старт підготовки команди до другої половини сезону головний тренер «Львів-Янтарочки» Сергій Сапронов.Стаття:

Сергій Сапронов: «Досить вже боятися «Житлобуд-1» і «Житлобуд-2»»ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
РІЗНЕ: