Рейтинг UEFA. Квітень 2018: національна жіноча збірна опустилася на 18 місце

25.04.18  299
Рейтинг жіночих збірних, UEFA Women's Team Coefficients, рейтинг збірних, рейтинг УЄФА, МиЗбірна, футбол жінки, жіноча збірна України
11 квітня 2018 року Союз європейських футбольних асоціацій (УЄФА/UEFA) опублікував оновлений рейтинг національних жіночих збірних команд.

Згідно з новими показниками збірна України опустилася на одну сходинку і тепер посідає 18 місце в Європі. 

На відміну від рейтингу ФІФА, для розрахунку загального показника УЄФА  враховуються матчі збірної, зіграні в офіційних зустрічах ЧЄ та КС, як у кваліфікації (включаючи плей-офф), так і фінальній частинині турніру. Товариські матчі не враховуються.

Для розрахунку враховуються виступи тільки в п'яти попередніх періодах: трьох кваліфікаційних і двох фінальних частин останніх турнірів.
Наразі до підрахунку внесені матчі кваліфікації та фінальної стадії Кубку Світу-2015 і Чемпіонату Європи-2017, а також матчі відбору до Кубку Світу-2019.

Свої показники у європейському рейтингу дізналися і наші суперники у відбірковому етапі Кубку Світу 2019: Швеція - 7 (0), Данія - 9 (+2), Угорщина - 25 (+4), Хорватія - 31 (-1).

Історія рейтингу жіночої збірної України:
Рейтинг жіночих збірних, UEFA Women's Team Coefficients, рейтинг збірних, рейтинг УЄФА, МиЗбірна, футбол жінки, жіноча збірна України

Лідерство утримують чемпіонки Європи 2017 - збірна Нідерландів. На другій сходинці опинилися представниці Англії. Трійку лідерів, як і рік тому, замикають футболістки збірної Франції. В ТОП5 збірних Старого світу також увійшли збірні Німеччини та Швейцарії.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:
FIFA: ЖІНОЧИЙ ФУТБОЛ. РЕЙТИНГ ЗБІРНИХ. Березень 2018


Стаття:

Рейтинг UEFA. Квітень 2018: національна жіноча збірна опустилася на 18 місцеЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
РІЗНЕ: