Ольга Овдійчук на нагородженні дитячого турніру проекту «Давай, грай!»

26.05.18  279
Давай, грай!, діти, благодійність, Shakhtar Social, Шахтар, Ольга Овдійчук, Іван Ордець, збірна України, футбол, женский футбол
Визначились переможці та призери фінального турніру проекту «Давай, грай!».
Протягом двох днів вісім найкращих команд розігрували медалі сезону-2017/18. 20 травня в Щасливому відбулися вирішальні матчі й стали відомими всі тріумфатори.

Драматичний фінал

За перемогу в молодшій віковій групі U10 змагались «Донбас» (Донецьк) і «Квадрат» (Львів). Як і попереднього ігрового дня, поєдинок цих суперників виявився найбільш напруженим та емоційним. Основний час завершився без голів, а в серії пенальті успіх був на боці донеччан – 5:4. «Донбас» – чемпіон сезону проекту «Давай, грай!».

Нагороди з рук чемпіонів

У церемонії нагородження команд узяли участь найкраща футболістка України Ольга Овдійчук та гравець «Шахтаря» Іван Ордець. Хлопчикам і дівчаткам було приємно отримати медалі й кубки з рук іменитих спортсменів.

Ольга Овдійчук, найкраща футболістка України:

Чудово, що проект «Давай, грай!» відкритий і для дівчат – це дуже важливо для розвитку жіночого футболу в нашій країні

– Від турніру лише найкращі враження. Це справжнє свято для дітей, яке дарує їм емоції та незабутні моменти. Чудово, що проект «Давай, грай!» відкритий і для дівчат – це дуже важливо для розвитку жіночого футболу в нашій країні. Подивіться, сьогодні вони не просто грали поруч із хлопчиками, а ні в чому їм не поступались: билися, забивали голи. Я бажаю всім учасникам натхнення, наполегливості й прагнення до перемоги!
Давай, грай!, діти, благодійність, Shakhtar Social, Шахтар, Ольга Овдійчук, Іван Ордець, збірна України, футбол, женский футбол
Іван Ордець, захисник «Шахтаря»:

Зараз такий час, що багато дітей припиняє займатися спортом, а «Шахтар» робить усе, щоб вони захоплювалися футболом, були здоровими та сильними

– Відмінна атмосфера, тільки найпозитивніші емоції від цього турніру. Пам’ятаю, як у дев’ять років сам починав грати у футбол, і знаю, що ця подія – справжнє свято. Зараз такий час, що багато дітей припиняє займатися спортом, а «Шахтар» робить усе, щоб вони захоплювалися футболом, були здоровими та сильними. Побачив чимало талановитих хлопців і дівчат – у них велике майбутнє. Головне, щоб вони слухали тренерів, працювали над собою й не полишали мріяти.

Окремими нагородами організатори відзначили наймолодшого учасника турніру – дев’ятирічного Віталія Куща (Laurus, Курахове) та кожну з п’ятьох дівчат, які брали участь у фінальних матчах.

За матеріалами ФК Шахтар
Давай, грай!, діти, благодійність, Shakhtar Social, Шахтар, Ольга Овдійчук, Іван Ордець, збірна України, футбол, женский футбол

Стаття:

Ольга Овдійчук на нагородженні дитячого турніру проекту «Давай, грай!»ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
РІЗНЕ: