Огляд матчу. 8-й тур 18/19: «Львів-Янтарочка» - «Житлобуд-2» - 2:5

12.10.18  489
чемпіонат України жінки, сезон 2018-2019, жіночий чемпіонат, Трест Жилстрой, женский футбол, Житлобуд-2, ФФУ Вища ліга, Львів-Янтарочка, Жилстрой, ЖФК
(ФФЛО): У рамках 8-го туру чемпіонату Вищої ліги України серед жінок футболістки ФК «Львів-Янтарочка» поступилися на власному полі віце-чемпіону нашої країни й одному з чинних лідерів всеукраїнської першості – харківського «Житлобуду-2».

Цей поєдинок відбувся на львівському стадіоні «Сокіл». Наші дівчата пропустили від харків'янок 2 швидкі голи впродовж 2-ох хвилин. І ще до перерви бразилійка Лідіане де Олівейра отримала пас біля центра поля, на швидкості ввірвалася у штрафний майданчик суперниць і потужно пробила – 1:2. Початок другої половини зустрічі для господарок вийшов невдалим, адже м'яч знову побував у сітці їхніх воріт.

Проте це не засмутило наших красунь, і на 64-ій хвилині матчу вони знову скоротили відставання в рахунку до мінімуму – результативним ударом із передачі партнерки з лінії карної зони відзначилася Аліне де Фрейташ. Прикрий момент трапився за 5 хвилин до завершення основного часу гри – Лілія Головко зрізала шкіряного у власні ворота після прострілу харків'янок – 2:4. Масну крапку вже в компенсований час поставила нападниця «Житлобуду-2» Яна Калініна, оформивши дубль.

Наразі ФК «Львів-Янтарочка» з 10-ма заліковими балами в активі залишається на 6-ій сходинці турнірної таблиці серед 10-ти команд. У наступному турі футболістки зі Львова зіграють на виїзді проти ФК «Ятрань-Берестівець» з Уманського району Черкаської області.

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ВИЩА ЛІГА 2018-2019 - 8 тур
12.10.2018 - м.Львів - стадіон Сокіл - 70 глядачів

ЛЬВІВ-ЯНТАРОЧКА (Львів) - ЖИТЛОБУД-2 (Харків) - 2:5 (1:2)
Голи: Малахова 10, Скориніна 11, Калініна 48,90+3, автогол Головко 85 - Олівейра 33, Фрейтас 64

ЛЬВІВ: Славич - Лукач, Ольховська, Куп'як, Перейра, Галан (Амброзіо 60), Яруш, Головко, Худа, Олівейра, Фрейтас (Манзюк 79)
Запасні: Соуза - Гриценок, Мостова
Тренер: Сергій САПРОНОВ

ЖИТЛОБУД-2: Бондарчук - Кумеда (Ходирєва 46), Подольська, Рижова, Мохнач, Китаєва, Полюхович (Колещук 87), Малахова, Скориніна (Кравчук 55), Андрухів, Калініна
Запасні: Крищишин
Тренер: Наталія ЗІНЧЕНКО

Арбітри: Мамчур Н. (Рівне) - Матковська М. (Хмельницький), Паньків О. (Тернопіль) - Ващишин О. (Львів)
Спостерігач арбітражу: Кусень Р. (Львів)

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Яруш 90+1 - Скориніна 38, Подольська 68