Наталія Зінченко: «Завдання в нас одне — потрапити на Чемпіонат Європи»

16.01.19  504

Жіноча збірна України розпочала січневий навчально-тренувальний збір, під час якого проведе два спаринги з командою Португалії.

16 січня синьо-жовті прилетять до Лісабона, де найближчим часом проведуть дві товариські зустрічі з господарками. Перший матч відбудеться 17 січня (початок — о 20.00 за Києвом), другий — 20 січня (18.00).

«Ми приїхали тільки перемагати. Настрій позитивний, бойовий. Будуть труднощі, оскільки під час відпустки ми всі тренувалися індивідуально. Але, гадаю, нам це не заважатиме. Особисто мені не доводилося грати проти збірної Португалії, але я знаю, що це пристойна цілеспрямована команда. Проте нам під силу її здолати», — сказала напередодні нападник харківського «Житлобуду-2» Вероніка Андрухів.

Головний тренер збірної Наталія Зінченко розглядає цей збір як частину підготовки до кваліфікації Євро-2021. Напередодні вильоту до Португалії наставник команди поділилася своїми думками:

«Із першого збору цього року ми розпочинаємо підготовку до кваліфікації на чемпіонат Європи, яка стартує в серпні. Завдання в нас одне — потрапити до фінальної частини турніру.

На нинішньому зборі хочемо подивитися на дівчат, підготуватися до наступних змагань, які чекають на нас у лютому. Там ми зіграємо не з одним суперником, а з двома-трьома командами різного рівня».
жіноча національна збірна, збірна України жінки, Португалія, Зінченко Наталія, ФФУ, Євро-2021, женская сборная по футболу, Зинченко Наталья, збірна, женская сборная Украины, МиЗбірна, PORUKR

Стаття:

Наталія Зінченко: «Завдання в нас одне — потрапити на Чемпіонат Європи»ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
РІЗНЕ: