Наталія Зінченко: «Нам забракло досвіду матчів із суперниками рівня Норвегії та Данії»

12.04.19  195
МиЗбірна, WU-19, женский футбол, жіночий футбол, жеребкування УЄФА, Чемпіонат Європи 2018/2019, дівоча збірна України з футболу, Ю-19, еліт-раунд, ЖФК, молодіжка, Зінченко Наталія
Наставник жіночої збірної України Наталія Зінченко прокоментувала підсумки виступів "молодіжки" у еліт-раунді.

В еліт-раунді відбору на Євро-2019 (WU-19), що фінішував у Норвегії, жіноча молодіжна збірна України посіла у своїй групі третє місце.
— Якщо відверто, то нам банально забракло досвіду матчів із командами такого класу, як Норвегія й Данія. Якби ми провели з десяток таких поєдинків, то, переконана, уникли б тих розгромних поразок, яких зазнали.

— В яких компонентах ваші підопічні найбільше поступалися господаркам і данкам?
— У швидкості прийняття рішень на футбольному полі. Суперниці витрачали на всі дії на якусь долю секунди менше, і цього було достатньо, аби випереджати нас у ключових моментах. Поступаємося ми й у атлетизмі. Але все ж треба зазначити, що підопічні виявилися гарними ученицями, оскільки після роботи над помилками в останньому матчі групового турніру, зі збірною Північної Ірландії, вони додали передусім у командних діях, що допомогло відсвяткувати вольову перемогу. Отже, ми повернулися додому не з порожніми руками…

— Ви очолюєте національну жіночу збірну України, яка вже розпочала підготовку до відбірного циклу Чемпіонату Європи. Когось із «молодіжки» плануєте запросити до головної команди?
— 19-річну Надію Куніну вже залучали до тренувань та матчів у складі національної збірної. У червні, коли ми будемо проводити черговий етап підготовки, можливо запросимо на перегляд ще двох-трьох її ровесниць. Адже селекційна робота саме в розпалі…Стаття:

Наталія Зінченко: «Нам забракло досвіду матчів із суперниками рівня Норвегії та Данії»ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
РІЗНЕ: