На Житомирщині розіграли Кубок осені з футболу серед жіночих команд

19.10.18  411
Олександр Сташенко, ЖОФФ, Житомирщина, Житомир футбол, Романів, ДЮСШ, женский футбол, ЖФК, ФФУ
18 жовтня, за сприяння Житомирської обласної федерації футболу, жіночим комітетом ЖОФФ в смт. Романів на стадіоні ДЮСШ було проведено Кубок осені з футболу серед жіночих команд.

Всі три команди набрали однакову кількість очок, але завдяки кращій різниці забитих та пропущених голів перше місце виборола команда "Ліцей - Колос" м. Житомир, яка спочатку поступилася 0:1 команді ДЮСШ Курненської ОТГ, а в заключній грі з рахунком 4:0 перемогли команду Селянщинського спортивного ліцею. Завдяки розгромній перемозі команди "Ліцей - Колос" над Селянщиною,на другу сходинку змогли піднятися гравці ДЮСШ , які в свою чергу поступилися 0:2 команді Селянщинського спортивного ліцею, які залишились на третій сходинці турніру.
Олександр Сташенко, ЖОФФ, Житомирщина, Житомир футбол, Романів, ДЮСШ, женский футбол, ЖФК, ФФУ
Кращим гравцем турніру визнано капітана команди ДЮСШ Галину Шпак, кращим воротарем Іванну Лукянчук "Ліцей -Колос" і найкращим молодим гравцем Анастасію Миколайчук 2008 р.н. Селянщинський спортивний ліцей.

Запрошуємо всіх вболівальників футболу 21 жовтня на 12:00 в смт. Романів на стадіон ДЮСШ підтримати жіночу команду "Полісся", яка в Чемпіонаті України по першій лізі приймає ФК "Луганочка - Спартак" м. Луганськ.
Олександр СташенкоСтаття:

На Житомирщині розіграли Кубок осені з футболу серед жіночих командЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
РІЗНЕ: