На Київщині відбувся фестиваль жіночого футболу

27.04.18  683
Богуслав, жіночий футбол, фестиваль футболу, футбол серед дівчат, Геннадія Кривошея, Київська область, Київщина футбольна, ФФУ
27 квітня в місті Богуславі Київської області за підтримки народного депутата України Геннадія Кривошеї та під патронатом Федерації футболу України вперше в історії українського футболу відбувся дитячий фестиваль жіночого футболу.

Як повідомляє ІА "Центр новин”, яке виступило генеральним медіа-партнером фестивалю, футбольний турнір відбувся в "Богуславському гуманітарному коледжі ім. І.С. Нечуя-Левицького”.

В "Фестивалі жіночого футболу” взяли участь команди Збірні шкіл м.Богуслава (менша група, дівчата від 10 років) та команди гуманнітарного коледжу (старша група, дівчата до 18 років).
Богуслав, жіночий футбол, фестиваль футболу, футбол серед дівчат, Геннадія Кривошея, Київська область, Київщина футбольна, ФФУ
Ініціатор заходу, випускник Богуславського гуманітарного коледжу, народний депутат України Геннадій Кривошея в коментарі журналістам розповів, що головною метою  сьогоднішнього фестивалю було не так визначення переможців, а  привернути увагу всієї країни до розвитку жіночого футболу.

"Жіночий футбол в Україні повинен знаходитись на досить високому рівні. Я сьогодні побачив дівчат віком 10 років з серйозною підготовкою. Ці юні молоді дівчата грають у футбол не гірше за хлопців”, – поділився враженнями Кривошея.

Він також запропонував започаткувати такі фестивалі в кожному районі, області України.

"Ми маємо привертати увагу до розвитку жіночого футболу. Дитячий футбол – це патріотичне виховання нашої молоді, футбол об’єднює, тільки разом ми зможемо виховати майбутніх чемпіонів. Думаю, після цього фестивалю запустити флешмоб "#жіночийфутбол в кожному куточку України”, – наголосив Геннадій Кривошея.

За результатами турніру, в молодшній групі, Збірні Богуславських шкіл №1 та №3 зіграли внічию з рахунком 5:5.

Богуслав, жіночий футбол, фестиваль футболу, футбол серед дівчат, Геннадія Кривошея, Київська область, Київщина футбольна, ФФУ
Команди старшої групи зіграли в першому таймі з рахунком 2:0 на користь Збірної гуманітарного коледжу, але в другому таймі, команда, що вела в рахунку, поступилися на останніх хвилинах тайму Збірній шкіл Богуслава (3:4).

Усі учасники "Фестивалю жіночого футболу” отримали від Федерації футболу України та ініціатора заходу Геннадія Кривошеї сітки футбольних м’ячів, спортивне спорядження та солодкі подарунки.

А найкращі гравці фестивалю, отримають можливість поїхати на фінал Ліги Чемпіонів серед жінок, який відбудеться 24 травня в м.Києві.

Організатори заходу висловлюють подяку Президенту Федерації Футболу України Андрію Павелку за підтримку "Фестивалю жіночого футболу” та розвиток дитячого футболу.

Богуслав, жіночий футбол, фестиваль футболу, футбол серед дівчат, Геннадія Кривошея, Київська область, Київщина футбольна, ФФУКрім того, організатори дякують керівництву "Богуславського гуманітарного коледжу ім. І.С. Нечуя-Левицького”  за надане приміщення спортзалу, в якому відбувався турнір, а також тренеру жіночих команд м.Богуслава Петру Любченку.

Сам тренер в коментарі журналістам висловив подяку ініціатору заходу Геннадію Кривошею за відродження жіночого футзалу на Київщині.


"Протягом 2004-2011 років в нас в коледжі відбувалися всеукраїнські змагання з футзалу, міжнародні турніри, але через певні обставини в країні, відродити жіночий футзал на Київщині ми змогли тільки в 2018 році за підтримки народного депутата Геннадія Кривошеї. Після проведення нашого фестивалю, за два роки зможемо вийти на новий рівень всеукраїнських змагань”, – наголосив Любченко.
ІА "Центр новин”


Стаття:

На Київщині відбувся фестиваль жіночого футболуЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
РІЗНЕ: