Міжсезоння: пляжний футбол в рамках підготовки до сезону у футболі
20.07.17 579 3.5 0
пляжний футбол, жінки, Чемпіонат України сереж жінок, АПФУ, Women's Beach Soccer
22 липня в Одесі відбудеться перший Чемпіонат України з пляжного футболу серед жіночих клубів.

Участь у змаганнях візьмуть 12 команд з Одеської, Миколаївської, Черкаської, Київської, Харківської та Хмельницької областей. Серед цих команд і представники Вищої та Першої ліг Чемпіонату України з футболу серед жіночих команд.
Протягом двох днів колективи зіграють на піску пляжу "Копакабана" і виявлять першого чемпіона України з пляжного футболу серед жіночих команд. Окрім золотих медалей дівчата-переможці отримають і звання майстрів спорту України з пляжного футболу серед жіночих команд.

Напередодні було проведено жеребкування групового етапу турніру.
Результати жеребкування та розклад матчів першого чемпіонату України:
Група «А»: Чорноморочка (Одеса), NRG (Київ), Оріон-Авто (Миколаїв)
Група «В»: Чорноморська Рів’єра (Одеса), Пантери (Умань), Мрія-2006 (Ананьїв)
Група «С»: ОНАХТ (Одеса), 5G (Київ), Житлобуд-2 (мол.) (Харків)
Група «D»: ЖФК Чорноморець (Одеса), Пантери-2 (Умань), Квітка на камені (Кам’янець-Подільский)

За регламентом, до чвертьфіналу виходять перші дві команди (А1-В2, В1-А2 тощо), а останні команди у групах наступного дня зіграють матчі за 9-12-те місця (півфінали А3-В3 та С3-D3, далі – гра за 9-ту та 11-ту позиції). Все це можна побачити у розкладі, який ми пропонуємо вашій увазі нижче.
пляжний футбол, жінки, Чемпіонат України сереж жінок, АПФУ, Women's Beach Soccer
Розклад матчів:
22 липня, субота
10:00 Чорноморочка (Одеса) – Оріон-Авто (Миколаїв) (група «А»)
10:30 Чорноморська Рів’єра (Одеса) – Пантери (Умань) (група «В»)
11:00 NRG (Київ) – Орион-Авто (Миколаїв) (група «А»)
11:30 Пантери (Умань) – Мрія-2006 (Ананьев) (група «В»)
12:00 Чорноморочка (Одеса) – NRG (Київ) (група «А»)
12:30 Чорноморська Рів’єра (Одеса) – Мрія-2006 (Ананьев) (група «В»)
13:00 ОНАХТ (Одеса) – Житлобуд-2
(мол.) (Харків) (група «С»)
13:30 ЖФК Чорноморець (Одеса) – Квітка на камені (Кам’янець-Подільський) (група «D»)
14:00 ОНАХТ (Одеса) – 5G (Київ) (група «С»)
14:30 ЖФК Чорноморець (Одеса) – Пантери-2 (Умань) (група «D»)
15:00 5G (Київ) – Житлобуд-2
(мол.) (Харків) (група «С»)
15:30 Квітка на камені (Кам’янець-Подільський) – Пантери-2 (Умань) (група «D»)

23 липня, неділя
10:00 Чвертьфінал №1 (А1-В2)
10:30 Чвертьфінал №2 (В1-А1)
11:00 Чвертьфінал №3 (С1-D2)
11:30 Чвертьфінал №4 (D1-С2)
12:00 Втішний півфінал №1 (А3-В3)
12:30 Втішний півфінал №2 (С3- D3)
13:00 Півфінал №1 (переможці пар А1-В2 – С1-D2)
13:30 Півфінал №2 (переможці пар В1-А1 – D1-С2)
14:00 Матч за 11-е місце
14:30 Матч за 9-е місце
15:00 Матч за 3-е місце
15:30 Фінал
16:20 Церемонія нагородження

Прес-служба АПФУ з Одеси




Теги:Пляжний футбол, Вища ліга, жінки, ФФУ

Інші новини:
Новини з TWITTER:
Коментарі
avatar