Міжсезоння: харківський «Житлобуд-1» зіграє з угорським «МТК»


03.07.19  361
Міжсезоння, MTK Hungária FC, жіночий чемпіонат, Трест Жилстрой, женский футбол, НТК Металіст, Вища ліга, Житлобуд-1, Жилстрой, ЖФК, Угорщина
(Прес-служба ЖФК Житлобуд-1, fczh1.com): Чинний чемпіон України харківський "Житлобуд-1" розпочав підготовку до сезону-2019/20, в якому може завоювати історичне десяте чемпіонство країни.

24 червня розпочався перший цикл тренувань, який тривав до 3 липня. І вже сьогодні підопічні Максима Рахаєва відправилися на тренувальний збір до Закарпаття, в рамках якого заплановані два товариські поєдинки. Якщо по першій грі ще остаточно не вирішено, то другий матч відбудеться 14 липня. Суперником чемпіона України стане угорська жіноча команда "МТК" - срібний призер країни.

Також «Житлобуд-1» вже розпочав трансферну компанію. Перший контракт цього літа укладено з екс-гравцем ПФК "Львів" Анною Петрик. Нагадаємо, що з 2016 року до минулого сезону грала Петрик вже виступала за "Житлобуд-1". На ії рахунку 45 матчів та 7 голів. У сезоні 2016/17 дебютувала у Лізі Чемпіонів за харківський клуб.

З 03 до 17 липня на начально-тренувальному зборі "Житлобуд-1" буде готуватися у наступному складі: Саніна І., Шульга В. - Костюченко Є., Апанащенко Д., Нестеренко Т., Басанська О., Шевчук Ю., Алексанян К., Вороніна Г., Кочнєва І., Хаванська Н., Куніна Н., Саніна Ж., Утицьких А., Петрик А., Соломаха С..

Також три гравці на перегляді: Головіна Валентина, Войтенко Ольга та Катерина Сафронова.


Стаття:

Міжсезоння: харківський «Житлобуд-1» зіграє з угорським «МТК»ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
РІЗНЕ: