Миколаївська область: плани розвитку жіночого футболу

12.02.19  384
Миколаївська область, Єфімако Володимир, жіночий футбол, женский футбол, ЖФК, ФФМО, футбол дівчата, ФФУ, Миколаїв
Комітет жіночого футболу Миколаївської області підвів підсумки минулого року та окреслив шляхи розвитку на 2019 рік.

У п'ятницю, 8 лютого, відбулося засідання комітету жіночого футболу Миколаївської області, в ході якого були підведені підсумки жіночого футболу за минулий рік та затверджено план роботи на рік поточний.

На засіданні були присутні: голова Федерації футболу Миколаївської області Олександр Пасічний, його заступники Олександр Балакін і Олександр Степанов, голова комітету жіночого футболу Володимир Єфімако, член комітету жіночого футболу Микола Некрасов, тренери та ентузіасти, які приймають активну участь у розвитку жіночого футболу області: Артем Амелін ( «Памір», м Вознесенськ), Анастасія Назаренко (тренер ДЮСШ« Спартак », м.Миколаїв), Олена Клепацька (вихованка миколаївського футболу, гравець Вищої ліги), Сергій Господаренко (тренер команди Луч », Снігурівський р-н), Олексій Тимофійович Ємченко (футбольний вболівальник).

У першій частині засідання були підведені підсумки жіночого футболу Миколаївської області. Володимир Ефімако презентував досягнення жіночих команд за 2018 рік. За минулий рік Миколаївська область взяла участь у 8 Всеукраїнських змаганнях з жіночого футболу, шість з яких відбулися в Миколаєві і області:
  1. WU-13 «Кубок Надій ФФУ» (м.Миколаїв);
  2. WU-14 Вища ліга (м.Миколаїв);
  3. WU-15 Перша (м.Миколаїв), Вища ліги;
  4. WU-15 ІІ етап, футзал (м Вознесенськ);
  5. WU-17 попередній етап, футзал (м.Миколаїв);
  6. Перша ліга і Кубок України серед жіночих команд з футзалу (Кубок проходив в м.Миколаїв).
Протягом 2018 роки 8 спортсменок Миколаївській області були викликані до складу WU-збірних команд України (WU-15 - п'ять чоловік, WU-17 - три футболістки).

Досягнення команди за рік:
  • збірна Миколаївської області стала бронзовим призером Вищої ліги Чемпіонату України U-14 і чемпіоном України у Першій лізі U-15;
  • команда міста Миколаїв «Оріон-Авто» брала участь у фінальному етапі Чемпіонату України з футзалу і ¼ Кубка України серед жіночих команд.
Після презентації успіхів команд голова комітету жіночого футболу перейшов до планів на 2019 рік. В ході обговорення календаря Всеукраїнських змагань було прийнято рішення подати заявки на участь у всіх змаганнях, але, як пріоритетні виділив Чемпіонати України WU-15 і WU-16 та «Кубок Надій ФФУ» WU-12. Також за пропозицією Олександра Пасічного було прийнято рішення подавати заявки на проведення в Миколаєві і області всіх змагань Всеукраїнського рівня.

Також на нараді обговорювалося питання про проведення обласних змагань у 2019 році. З метою привернення уваги до жіночого футболу і підняття рівня команд, було вирішено провести виїзні турніри в Вознесенську, Снігурівці, Новому Бузі і інших містах області.

Останнім по черзі, але не менш важливим розглядалося питання участі команди в Першій лізі Чемпіонату України з футболу серед жіночих команд сезону 2019/20.

«У нас зараз в місті є перспективні гравці і хороша команда, яка не потребує масовому посиленню і здатна вже через рік боротися за вихід в жіночу Вищу лігу України. Команді потрібна фінансова підтримка. З проїздом допомагає «Оріон-Авто». Наразі не закрита стаття витрат з проживанням, харчуванням під час виїзних матчів, оплатою медикаментів», - заявив Володимир Єфімако.

Текст і фото підготувала - Тетяна Якимчук.


Стаття:

Миколаївська область: плани розвитку жіночого футболу


Теги:регіони

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
РІЗНЕ: