Лісабонська «Бенфіка» відкриває в Україні академію для дівчат та хлопців

29.03.19  781
Benfica, Benfica Ukrainian Football Academy, футбольна академія Бенфіки, дівчата та хлопці, жіночий футбол, женский футбол, ЖФК, дівчата футбол, Марія Кривопишина
Лісабонський суперклуб, 36-разовий чемпіон Португалії, серйозно взявся за освоєння українського ринку футбольних талантів. "Футбол 24" дізнався, які можливості передбачає початок такої співпраці.

Наприкінці лютого стало відомо, що легендарна португальська Бенфіка відкриває в Україні дитячу футбольну академію Бенфіка відкриває футбольну академію в Україні . Відповідна угода була підписана у Лісабоні спортивним директором клубу Руєм Коштою (екс-партнер Андрія Шевченка у Мілані 2000-х, – Футбол 24) і директором Футбольної Aкадемії Бенфіка в Україні Марією Кривопішиною у присутності посла України в Португалії Інни Огнівець. Урочисте підписання договору відбулось на домашній арені "орлів" – Ештадіу да Луж.

Серед найближчих планів футбольної академії Бенфіки – розвиток мережі футбольних шкіл у регіонах України. До слова, з 1 березня перша така школа у Києві розпочала прийом дітей (не тільки хлопчаків, але й дівчат) віком від 3 до 16 років. Офіційне відкриття заплановане на квітень.

Щоб залишити заявку на прийом, достатньо заповнити цю форму: https://goo.gl/forms/Q8uFfM2s3uGaVs6D3.

Інформація щодо роботи школи, умовах навчання та тренувальних програмах, буде опублікована на наших офіційних інтернет-ресурсах:
https://www.facebook.com/benficaukraine
https://instagram.com/benficaukraine

"Футбол 24" розпитав Марію Кривопішину, директора Футбольної Академії Бенфіка в Україні, про суть проекту та перспективи, які він відкриває для українських дітей.

Benfica, Benfica Ukrainian Football Academy, футбольна академія Бенфіки, дівчата та хлопці, жіночий футбол, женский футбол, ЖФК, дівчата футбол, Марія Кривопишина– Маріє, звідки взялася ідея цього проекту?
– У нас була мета: ми прагнули привести в Україну великий дитячий футбол. Були проведені переговори з провідними європейськими футбольними школами з Німеччини, Іспанії, Італії та Португалії. Ми відвідали футбольний кампус Кайша (Caixa Futebol Campus) у Сейшалі і були приємно вражені інфраструктурою, методологією та філософією академії. У нас виникла ідея відкриття футбольної академії Бенфіки в Україні, бо саме академія цього клубу визнана найкращою у світі.

Філософія академії Бенфіки і акцент клубу на розвиток дитячо-юнацького футболу дає свої приголомшливі результати. Багато випускників академії лісабонців відмінно зарекомендували себе у провідних європейських клубах: Бернарду Сілва, Ренату Санчеш, Едерсон та інші.

Президент Бенфіки Луїс Феліпе Вієйра визначив своєю довгостроковою метою створення команди, яка на 100 відсотків складатиметься із вихованців академій Бенфіки. Футбольна академія у Києві стане 55-ю на світовій мапі лісабонського гранда. Сьогодні Sport Lisboa e Benfica має 55 шкіл-філій у 13 країнах із 4 континентів, включаючи тепер і Україну. Там – у Португалії, Іспанії, Італії, Франції, США, Канаді, Китаї, Мозамбіку – займаються понад 10 тиcяч дітей, віком від 3 до 16 років.
Benfica, Benfica Ukrainian Football Academy, футбольна академія Бенфіки, дівчата та хлопці, жіночий футбол, женский футбол, ЖФК, дівчата футбол, Марія Кривопишина
– Чи передбачена певна соціальна програма, пільги для малозабезпечених дітей?
– Бенфіка – це клуб із високою соціальною відповідальністю. Українська Футбольна Академія Бенфіки має гнучку програму надання пільг. Їх отримують багатодітні сім’ї; діти, батьки яких є учасниками бойових дій; діти, у яких батьки з особливими потребами, та деякі інші категорії.

– Скільки коштуватиме навчання?
– Навчання в академії починається з першого тренування, яке надається безкоштовно. Розклад тренувань розроблений з урахуванням розпорядку дня та можливостей вихованців. Академія пропонує вибір – 8 або 12 тренувань на місяць, вартістю, відповідно, 1500 та 1950 гривень на місяць. Субота – ігровий день. Вартість абонементів включає медичне страхування, трансфер до академії від ключових транспортних артерій та присутність лікаря під час тренувань і змагань.

– Яка кількість дітей займатиметься в академії?
– Перша школа академії Бенфіки у Києві має на меті виховувати до двох тисяч юних футболістів різного віку. Інфраструктура нашого закладу має чотири футбольних поля, з яких одне поле розміром 40 х 60 метрів зі штучним газоном, два поля 25 х 40 метрів зі штучним покриттям та велике поле 68 х 100 метрів із натуральним газоном. Всі поля академії побудовані за останніми провідними технологіями.

– Які тренери працюватимуть з дітьми?
– Вже з 1 квітня почнуть працювати координатор із Бенфіки Вітор Ештевао та тренер Жоау Серрано. Португальські фахівці мають професіональні тренерські ліцензії УЄФА.

Роман Ляшенко
football24.ua


Стаття:

Лісабонська «Бенфіка» відкриває в Україні академію для дівчат та хлопцівЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
РІЗНЕ: