Ліга Чемпіонів: до Харкова завітають представники Білорусі, Хорватії та Люксембургу


21.06.19  505
Сезон 2019/2020, ліга чемпіонів, жіноча збірна, женский футбол, UEFA Women's CL, УЄФА, Ліга Чемпіонів жіноча, UWCL, Харків, Житлобуд-1, Жилстрой-1
21 червня в Ньоні відбулося жеребкування групового етапу жіночої Ліги Чемпіонів УЄФА сезону 2019/2020 років, в якому чемпіон України - харківський «Житлобуд-1» дізнався своїх суперників.

Таким чином, з 7 до 13 серпня 2019 року до Харкова (саме Житлобуд-1 буде приймаючою командою відбіркового етапу) завітають представники таких команд:

- ФК Мінськ, Білорусь
- ФК ЖИТЛОБУД-1 (Харків), УКРАЇНА
- ФК Спліт, Хорватія
- ФК Беттембург, Люксембург

Згідно Регламенту календар матчів виглядає наступним чином:
7 серпня 2019 року
- Мінськ - Беттембург
- ЖИТЛОБУД-1 - Спліт

10 серпня 2019 року
- Мінськ - Спліт
- Беттембург - ЖИТЛОБУД-1

13 серпня 2019 року
- ЖИТЛОБУД-1 - Мінськ
- Беттембург - Спліт

Нагадаємо, що фінал жіночої Ліги чемпіонів відбудеться 24 травня 2020 року на стадіоні "Віола Парк" у Відні.
Сезон 2019/2020, ліга чемпіонів, жіноча збірна, женский футбол, UEFA Women's CL, УЄФА, Ліга Чемпіонів жіноча, UWCL, Харків, Житлобуд-1, Жилстрой-1
Жеребкування відбіркового раунду (груповий етап)
* - виділені господарі груп

Group 1: SFK 2000 Sarajevo (BIH, hosts), Breidablik (ISL), ASA Tel-Aviv University, ŽFK Dragon 2014 (MKD)

Group 2: Universitatea Olimpia Cluj (ROU), NSA Sofia (BUL), Breznica Pljevlja (MNE, hosts), Mitrovica (KOS)

Group 3: Hibernian (SCO), Pomurje Beltinci (SVN, hosts), Cardiff Met (WAL), FC Nike (GEO)

Group 4: FC Minsk (BLR), Zhytlobud-1 (UKR, hosts), ŽNK Split (CRO), Bettembourg (LUX)

Group 5: ŽFK Spartak (SRB), Ferencváros (HUN), Slovan Bratislava (SVK, hosts), Agarista - SS Anenii Noi (MDA)

Group 6: BIIK-Kazygurt (KAZ), PK-35 Vantaa (FIN), Flora Tallinn (EST, hosts), EBS/Skála (FRO)

Group 7: Apollon LFC (CYP), Sturm Graz (AUT), Braga (POR), Rīgas Futbola skola (LVA, hosts)

Group 8: LSK Kvinner (NOR), PAOK (GER), Anderlecht (BEL, hosts), Linfield (NIR)

Group 9: FC Twente (NED, hosts), Górnik Łęczna (POL), Beşiktaş (TUR), Alashkert (ARM)

Group 10: Gintra Universitetas (LTU, hosts), Vllaznia (ALB), Wexford Youths (IRL), Birkirkara (MLT)


Пряма путівка в 1/16 фіналу
1 Ліон (FRA, чинний чемпіон)
2 Вольфсбург (GER)
3 ПСЖ (FRA)
4 Барселона (ESP)
5 Баварія Мюнхен (GER)
6 Славія Прага (CZE)
7 Манчестер Сіті (ENG)
8 Брондбю (DEN)
9 Фортуна (DEN)
10 ФК Цюріх (SUI)
11 Глазго Сіті (SCO)
12 Атлетико Мадрид (ESP)
13 Спарта Прага (CZE)
14 Фіорентина (ITA)
15 Санкт-Пельтен (AUT)
16 Арсенал (ENG)
17 Пітео (SWE)
18 Гетеборг (SWE)
19 Ювентус (ITA)
20 Рязан-ВДВ (
RUS)
21 Лугано (SUI)
22 Чертаново (RUS)

Календар матчів і жеребкувань / Road to Vienna: 2019/20 #UWCL

Жеребкування відбіркового раунду: 21 червня 2019 року, Ньон
Відбірковий раунд: 7, 10 і 13 серпня 2019 року
Жеребкування 1/16 фіналу: 16 серпня 2019 року
1/16 фіналу: 11/12 і 25/26 вересня 2019 року
Жеребкування 1/8 фіналу 30 вересня 2019 року
1/8 фіналу: 16/17 і 30/31 жовтня 2019 року
Жеребкування 1/4 і 1/2 фіналу: 08 листопад 2019 року
1/4 фіналу: 24/25 березня і 1/2 квітня 2020 року
1/2 фіналу: 25/26 квітня і 2/3 травня 2020 року
Фінал: 24 травня 2020 року, Відень

Стаття:

Ліга Чемпіонів: до Харкова завітають представники Білорусі, Хорватії та Люксембургу



ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
РІЗНЕ: