КС2019. Україну та Данію розсудить бригада арбітрів з Італії

05.06.18  409
Carina Susanna Vitulano, жіноча національна збірна, збірна України жінки, відбір до КС-2019, WWC2019, ФІФА кваліфікація, Kvindelandsholdet, DENUKR, женский футбол, сборная Украины, ФІФА, FIFA
Визначилася бригада арбітрів, які працюватимуть на матчі групи «4» кваліфікаційного раунду Кубку Світу 2019 року між національними жіночими збірними командами України та Данії, який відбудеться 08 червня на стадіоні «Арена Львів» у Львові.
 
Головним арбітром матчу призначено 42-річнe рефері з Італії Каріну Вітулано. Асистенти арбітра –
Люсія Абруцзее та Франческа Ді Монте (усі - Італія), резервний арбітр – Анастасія Волощук (Україна). Спостерігач арбітражу – Мирослава Мігалова (Словаччина).

Свою міжнародну діяльність
Вітулано розпочала у далекому 1993 році. В її активі – робота на стадії відбіркових та фінальних матчах Чемпіонатів Світу та Європи серед жіночих збірних, матчах жіночої Ліги Чемпіонів. З 2005 року - арбітр ФІФА.
Також Каріна Вітулано увійшла в футбольну історію Італії, як перша жінка-арбітр, яка працювала на матчі чоловічих команд.

Нагадаємо, що поєдинок відбудеться 08 червня у м.Львів, на стадіоні "Арена Львів". Початок зустрічі - о 19:00 за київським часом.


Стаття:

КС2019. Україну та Данію розсудить бригада арбітрів з ІталіїЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
РІЗНЕ: