КС2019. Хорватія - Україна: за день до матчу

04.04.18  310
жіноча національна збірна України, збірна України жінки, відбір до КС-2019, Хорватія жінки, Данія збірна, футбол збірна, МиЗбірна, женская сборная, женский футбол
Національна жіноча збірна України провела офіційне тренування на стадіоні «Станові», де вже завтра в рамках кваліфікації ЧС-2019 зіграє проти господарок — команди Хорватії.

Від чудового готелю на березі Адріатичного моря, де розташувалася українська делегація, до стадіону команда дісталася автобусом за 20 хвилин.

Тепла та сонячна погода сприяла тому, щоб тренування проходило у гарному настрої та із завзяттям.

жіноча національна збірна України, збірна України жінки, відбір до КС-2019, Хорватія жінки, Данія збірна, футбол збірна, МиЗбірна, женская сборная, женский футболПеред початком заняття головний тренер української збірної Володимир Рева дав настанови гравцям і розповів про план тренування. Воно розпочалося з виконання бігових вправ на розігрів м’язів. За традицією окремо розминалися голкіпери.

Після цього дівчата перейшли до вправи тримання м’яча на обмеженій ділянці поля. А завершилося заняття цікавою естафетою на швидкість та футбольне мислення.

Відзначимо, що завтрашня зустріч між командами Хорватії та України (початок — о 18.00) транслюватиметься у прямому ефірі на хорватському телеканалі Hrvatska nogometna televizija - онлайн (можливо потрібна буде реєстрація на сайті).

На матчі жіночих збірних Хорватії та України працюватиме норвезька бригада арбітрів на чолі з Марте Сере, якій допомагатимуть Елізабет Торесен та Моніка Локкеберг. Четвертий арбітр — Мая Петравіч із Хорватії.
За матеріалами ФФУ
фото Андрій Майоров
жіноча національна збірна України, збірна України жінки, відбір до КС-2019, Хорватія жінки, Данія збірна, футбол збірна, МиЗбірна, женская сборная, женский футбол

Стаття:

КС2019. Хорватія - Україна: за день до матчуЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
РІЗНЕ: