КС2019. Данія - Україна: напередодні матчу

09.04.18  452
жіноча національна збірна, збірна України жінки, відбір до КС-2019, WWC2019, Kvindelandsholdet, DENUKR, женский футбол, сборная Украины, ФІФА, FIFA
Напередодні чергового матчу кваліфікації КС–2019 національна жіноча збірна Україна випробувала газон «Віборг Арени», де вже завтра зустрінеться з командою Данії.

Дорога від затишного містечка Силькеборг, де розташувалася українська делегація, до Віборга тривала 40 хвилин. Тепла весняна погода налаштовувала гравців на завзяте тренування, яке, до речі, відвідав делегат УЄФА з Шотландії Скотт Стразерс. Відзначимо, що газон арени, на якому завтра відбудеться гра, не в кращому стані. Можливо, його ще не встигли в повному обсязі відновити після зими.

Тренування за традицією розпочалося з настанови гравцям від тренера команди Володимира Реви. Далі за програмою відбулися вправи на розігрів м’язів, ігрові вправи, тримання м’яча на обмеженій ділянці поля, завершилася ж тренувальна сесія вправою «хрестики-нолики» на швидкість та футбольне мислення.

Нагадаємо, поєдинок Данія — Україна відбудеться вже сьогодні - 9 квітня у місті Віборг на стадіоні «Віборг Арена». Початок зустрічі — о 19.00 за київським часом.

Гру можна буде переглянути у прямому ефірі данського каналу:
DR 1 - онлайн 1(офійний сайт)

LIVE TV - онлайн 2  (додатковий варіант трансляції)
Посилання трансляціі будуть опубліковані не пізніше ніж за півгодини до її початку
жіноча національна збірна, збірна України жінки, відбір до КС-2019, WWC2019, Kvindelandsholdet, DENUKR, женский футбол, сборная Украины, ФІФА, FIFAНаставник національної жіночої збірної України Володимир Рева напередодні чергового матчу відбору до ЧС-2019, проти Данії, який розпочнеться сьогодні о 19.00 за київським часом, розповів про підготовку до гри, повідомив останні новини зі стану команди та оцінив майбутнього суперника.

— Володимире Сергійовичу, команда в неділю провела офіційне тренування на стадіоні «Віборг Арена». Як проходить підготовка до гри та адаптація після переїзду?

— Дорога була довгою та непростою. Після прильоту до Копенгагена ще чотири години ми їхали мальовничою країною до готелю. Команда розмістилася в еко-місці, навколо чудова природа та тиша, що сприяє відновленню гравців. Видно, що держава дуже багато уваги приділяє питанню екології. У суботу ми провели тренування на комунальному футбольному полі, яке теж вражає своєю доступністю і мешканцям міста надається безкоштовно, тому місцеві діти ростуть здоровими та щасливими.

Що стосується офіційного тренування, то стадіон чудовий і комфортний для проведення матчу жіночих збірних. Знаємо, що на поєдинки данської збірної приходить багато вболівальників, тому на нас очікує зустріч із 12-ма гравцями, і до цього ми також готуємося. Над цим працюємо під час індивідуальних бесід та на теоретичних заняттях. Що можна сказати про збірну Данії? Ця команда постійно знаходиться в п’ятірці кращих команд Європи, фіналіст минулого Євро. Для нас це буде тест, де ми перевіримо всі складові підготовки.

— Яку інформацію надала вам аналітична група?

— Є багато інформації про майбутнього суперника, аналітична група працює. Гра буде важкою для нас. Футболістки з Данії фізично сильні, технічні, мають гарний вишкіл у тактичному плані. Ми можемо багато знати, але не завжди в змозі виконати у повній мірі деякі речі.

— У Хорватії основний захисник української збірної Дар’я Кравець отримала неприємну травму. Чи відновилася вона і чи зможе зіграти?


— Завдяки зусяллям наших лікарів заходи, що були застосовані, допомогли їй відновитися, і Дар'я вже тренувалася у повному обсязі. Є ще невеликі пошкодження в інших гравців, але всі вони мають бажання вийти на гру. Практично всі фізично здорові, я б сказав, на 95 відсотків.

За матеріалами ФФУ
фото Андрія Майорова

Стаття:

КС2019. Данія - Україна: напередодні матчуЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
РІЗНЕ: