#Книголав видав книжку для фанатів футболу

11.04.19  383
#Книголав, футбол, женский футбол, дівочий футбол, жіночий футбол, Орелі Сарразен, Ія Андрущак, книга про футбол, 2019
Гра мільйонів, популярна у всьому світі, ‒ футбол об'єднує, допомагає долати кордони власних можливостей й знаходити нових друзів. Всі подробиці про цей захопливий вид спорту зібрано в одній книжці для хлопчиків та дівчаток, які мріють побити рекорди Ліонеля Мессі чи Ліке Мартенс.

#Книголав – українське видавництво, що працює з найкращою сучасною літературою і створює нові можливості для читачів та авторів. Партнерами #книголав також є найбільший книжковий інтернет-магазин України Yakaboo та видавництво «Наш формат».
Однією з перших, хто отримала і презентувала примірник цієї пізнавальної книжки стала гравець національної жіночої збірної України, амбасадор фіналу жіночої Ліги Чемпіонів УЄФА 2018 - Ія Андрущак. 

«Футбол» французького автора Орелі Сарразена ‒ чудово ілюстрований довідник для найменших читачів, в якому докладно пояснюється, чим же є вид спорту, що інколи змушує дорослих поводитися як діти, а малечу ‒ прагнути перемоги з усією серйозністю та відповідальністю.

Книжка містить розділи, присвячені різним аспектам футболу: тренуванням, змаганням, амуніції, правилам, видатним гравцям. Видання орієнтоване на хлопчиків і дівчат. Читаючи й переглядаючи сторінки книжки, майбутні зірки національних чемпіонатів дізнаються, як влаштовані бутси, які вправи слід виконувати, щоб бути сильними та верткими, на яких позиціях на полі знаходяться захисники, воротар та представники інших ігрових амплуа, які фінти принесуть команді перемогу тощо. Орелі Сарразен вчить, як розумітися на жеребкуваннях та перебігу найважливіших футбольних змагань, розповідає про роботу рефері, пояснює різницю між поняттями «клуб» і «команда».

«Футбол» містить чимало цікавої та корисної інформації, яка допоможе дітям обрати для себе улюблений вид спорту.

Орелі Сарразен. Футбол – Київ: Видавництво #книголав, 2019#Книголав, футбол, женский футбол, дівочий футбол, жіночий футбол, Орелі Сарразен, Ія Андрущак, книга про футбол, 2019

Стаття:

#Книголав видав книжку для фанатів футболу


Теги:регіони

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
РІЗНЕ: