Харківському «Житлобуд-2» вручили срібні нагороди чемпіонату

27.07.18  364
чемпіонат України жінки, сезон 2017-2018, жіночий чемпіонат, Ладомир, Жилстрой, женский футбол, Житлобуд-2, спорт жінки, ФФУ Вища ліга
Жіноча футбольна команда «Житлобуд-2», яка завоювала друге місце в Чемпіонаті України 2017/2018 року вищої ліги, нагороджена срібними медалями першості країни.

Срібними медалями нагороджені капітан команди, нападник Яна Калініна (за підсумками 2016 і 2017 років увійшла в трійку кращих гравців країни); старший тренер команди Наталія Зінченко (в 2016 та 2017 років році визнана найкращим тренером країни в жіночому футболі); директор ФК «Житлобуд-2» і головний тренер Євген Погорєлов; начальник команди Жанна Тремполец та всі гравці, які брали участь в першості країни 2017/2018.

Грамоти та медалі вручали голова Наглядової ради «Житлобуд-2» Юрій Кроленко і президент футбольного клубу «Житлобуд-2» Олександр Конюхов.

- У спорті не буває перемог без поразок. Але у кожної з вас є бійцівський характер. І що найбільше цінне - у вас є команда, дружна і згуртована. І це допоможе вам у майбутньому досягти ще більших успіхів, - зазначив Юрій Кроленко.

чемпіонат України жінки, сезон 2017-2018, жіночий чемпіонат, Ладомир, Жилстрой, женский футбол, Житлобуд-2, спорт жінки, ФФУ Вища ліга«Вітаю вас з завоюванням срібних призерів чемпіонату країни, - сказав Олександр Конюхов, - в останні роки ви нас радували золотими медалями і, здавалося б, зробили крок назад, але насправді ні. Крок назад - це якби ви здалися. Але ви боролися до кінця. У вас є командний дух, воля до перемоги і майстерність. Новий футбольний сезон буде ще складніше, інтерес до жіночого футболу зростає. Нам залишається не здаватися, вчитися на помилках, не сприймати їх як поразку, а як сходинку вгору. Я пишаюся вами, вірю в вас і вітаю з перемогою!».

У попередніх двох турнірах (в 2016 та 2017 років роках), «Житлобуд-2» посідав перше місце. Незабаром стартує Чемпіонат України-2018/2019. Матч першого туру наша команда зіграє 4 серпня на виїзді з «Єдністю-ШВСМ» з с. Плиски Чернігівської області.

js2-sports.com
фото Олександра Грановського
чемпіонат України жінки, сезон 2017-2018, жіночий чемпіонат, Ладомир, Жилстрой, женский футбол, Житлобуд-2, спорт жінки, ФФУ Вища ліга

Стаття:

Харківському «Житлобуд-2» вручили срібні нагороди чемпіонатуЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
РІЗНЕ: