Канал 24 в гостях у футболісток ПФК «Львів-Янтарочка»

07.11.18  461
чемпіонат України жінки, жіночий чемпіонат, Львів-Янтарочка, женский футбол, гравці ФК Львів, ФФУ Вища ліга, ФК Львів, ЖФК, Сапронов
(zaxid.net): У цьому сезоні ФК «Львів-Янтарочка» дебютувала у Вищій лізі. Спершу футболісткам доводилося не раз спіткнутися. Команда поповнювалася новими іменами, перебудовувалася. Стояв мовний бар’єр із бразилійками. Зараз же дівчата спілкуються доволі вільно. А легіонерки вивчили немало українських слів.

Аріане Перейра демонструє, що може сказати українською: «Дякую», «Як справи», «Що ти робиш?», «вода», «будь ласка», «добрий день».

Натомість бразилійки, відомі своєю веселою вдачею, вчать українських одноклубниць нових танців.

На футбольному полі «синьо-золоті» теж знайшли спільну мову. В 11 турі національної першості здобули яскраву перемогу 5:1 над херсонським «Восходом» і піднялися на 3-ій щабель. Ця гра – ефектні «три крапки» від львів’янок перед зимовою перервою.

Головний тренер ФК «Львів-Янтарочка» Сергій Сапронов зазначає: «Завдяки кропіткій роботі дівчат з’явився результат, почало щось виходити, люди повірили в себе. Мені приємно,що вони завжди із настроєм тренуються, не з-під палки».

Але розслаблятися не час. На «Львів-Янтарочку» 17 листопада чекає чвертьфінальна дуель Кубка України. На цій стадії боротьби за трофей «синьо-золоті» зійдуться з чернігівською «Єдністю ШВСМ». Сергій Сапронов підкреслює: «Суперник дуже серйозний. Він сформувався з команди «Легенда», яка, на жаль, закінчила своє існування в українському футболі. Але команда доволі серйозна, теж має легіонерів».

Чвертьфінальне протистояння складається з одного поєдинку, тож помилки припускатись не можна. Капітан ФК «Львів-Янтарочка» Валерія Ольховська каже: «Буде принципова гра. Ми вже з «Єдністю ШВСМ» зустрічалися, це була одна з найважчих ігор. Нам дуже важливо перемогти. Тим більше, якщо переможемо, то пройдемо у півфінал Кубка. В нас є всі шанси і до фіналу дійти, і там поборотися».Стаття:

Канал 24 в гостях у футболісток ПФК «Львів-Янтарочка»ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
РІЗНЕ: