Календар матчів Чемпiонату України. Вища ліга 2019-2020


04.07.19  2441
календар сезону жінки, Ігровий
сезон, футбол України, Календар
матчів, чемпіонат 2018-2019, жеребкування, Вища ліга жінки
футбол, женский футбол, ЖФК
20 червня у приміщенні Будинку футболу відбулося жеребкування календаря Чемпіонату України з футболу серед жіночих команд Вищої ліги сезону 2019-2020 років, участь в якому візьмуть 10 команд. 
«Житлобуд-1» (Харків)
«Житлобуд-2» (Харків)
- «Восход» (Стара Маячка, Херсонська обл.)
- «Єдність» (Плиски, Чернігівська обл.)
- «Ладомир» (Володимир-Волинський, Волинська обл.)
- «Ятрань» (Берестівець, Черкаська обл.)
- «Родина» (Костопіль, Рівненська обл.)
- «Пантери» (Умань, Черкаська обл.)
- «Маріупольчанка» (Маріуполь, Донецька обл.)
«ЕМС-Поділля» (Вінниця)
Жіночий футбол, Чемпіонат
України, Вища Ліга, 2018/2019, логотип
женский футбол, Чемпионат Украины,
женский футбол, ЖФК, ФФУ

1 тур - Вища ліга - 1 коло
20.07
ЕМС-Поділля    -    Восход
0-4
20.07
Ладомир    -    Родина
4-1
13.05.2020
Житлобуд-2    -    Житлобуд-1

20.07
Маріупольчанка    -    Ятрань
1-1

2 тур - Вища ліга
26.07
Пантери    -    ЕМС-Поділля
4-3
27.07
Восход    -    Ладомир
5-1
06.08
Родина    -    Житлобуд-2
0-12
27.07
Єдність    -    Маріупольчанка
4-0

3 тур - Вища ліга
03.08
Ладомир    -    Пантери
6-2
02.08
Житлобуд-2    -    Восход
4-1
02.08
Маріупольчанка    -    Житлобуд-1
0-12
04.08
Ятрань    -    Єдність
3-1

4 тур - Вища ліга
11.08
Пантери    -    Житлобуд-2
0-7
12.08
ЕМС-Поділля    -    Ладомир
2-2
10.08
Родина    -    Маріупольчанка
0-2
18.09
Житлобуд-1    -    Ятрань
4-0

5 тур - Вища ліга
29.10
Житлобуд-2    -    ЕМС-Поділля
7-0
17.08
Маріупольчанка    -    Восход
2-6
28.07
Ятрань    -    Родина
2-0
17.08
Єдність   -    Житлобуд-1
0-3

6 тур - Вища ліга
25.08
Пантери    -    Маріупольчанка
3-4
24.08
Ладомир    -    Житлобуд-2
0-7
24.08
Родина    -    Єдність
0-3
24.08
Восход    -    Ятрань
1-1

7 тур - Вища ліга
07.09
Маріупольчанка    -    ЕМС-Поділля
2-3
08.09
Ятрань    -    Пантери
2-2
07.09
Єдність    -    Восход
2-1
06.09
Житлобуд-1    -    Родина
7-0

8 тур - Вища ліга
15.09
Пантери    -    Єдність
1-2
13.09
ЕМС-Поділля    -    Ятрань
1-1
15.09
Ладомир    -    Маріупольчанка
3-1
14.09
Восход    -    Житлобуд-1
1-1

9 тур - Вища ліга
21.09
Маріупольчанка    -    Житлобуд-2
0-9
31.08
Ятрань    -    Ладомир
1-2
23.09
Єдність    -    ЕМС-Поділля
3-0
21.09
Житлобуд-1    -    Пантери
5-0
30.10
Родина    -    Восход
1-2

10 тур - Вища ліга
13.10
Пантери    -    Родина
1-1
11.10
ЕМС-Поділля    -    Житлобуд-1
1-1
13.10
Ладомир    -    Єдність
0-3
13.10
Житлобуд-2    -    Ятрань
5-0

11 тур - Вища ліга
19.10
Єдність    -    Житлобуд-2                  
0-8
15.11
Житлобуд-1    -    Ладомир
6-0
01.09
Родина    -    ЕМС-Поділля
1-3
19.10
Восход    -    Пантери
6-1

12 тур - Вища ліга - 2 коло
07.11
Восход    -    ЕМС-Поділля
4-1
05.11
Родина    -    Ладомир
0-0
25.10
Житлобуд-1    -    Житлобуд-2
2-1
27.10
Ятрань    -    Маріупольчанка
4-1

13 тур - Вища ліга
04.11
ЕМС-Поділля    -    Пантери
1-1
02.11
Ладомир    -    Восход
1-5
01.11
Житлобуд-2    -    Родина
9-0
02.11
Маріупольчанка    -    Єдність
0-11

14 тур - Вища ліга

Пантери    -    Ладомир


Восход    -    Житлобуд-2


Житлобуд-1    -    Маріупольчанка


Єдність    -    Ятрань


15 тур - Вища ліга

Житлобуд-2    -    Пантери


Ладомир    -    ЕМС-Поділля


Маріупольчанка    -    Родина


Ятрань    -    Житлобуд-1


16 тур - Вища ліга

ЕМС-Поділля    -    Житлобуд-2


Восход    -    Маріупольчанка


Родина    -    Ятрань


Житлобуд-1    -    Єдність


17 тур - Вища ліга

Маріупольчанка    -    Пантери


Житлобуд-2    -    Ладомир


Єдність    -    Родина


Ятрань    -    Восход


18 тур - Вища ліга

ЕМС-Поділля    -    Маріупольчанка


Пантери    -    Ятрань


Восход    -    Єдність


Родина    -    Житлобуд-1


19 тур - Вища ліга

Єдність    -    Пантери


Ятрань    -    ЕМС-Поділля


Маріупольчанка    -    Ладомир


Житлобуд-1    -    Восход


20 тур - Вища ліга

Житлобуд-2    -    Маріупольчанка


Ладомир    -    Ятрань


ЕМС-Поділля    -    Єдність


Пантери    -    Житлобуд-1


Восход    -    Родина


21 тур - Вища ліга

Родина    -    Пантери


Житлобуд-1    -    ЕМС-Поділля


Єдність    -    Ладомир


Ятрань    -    Житлобуд-2


22 тур - Вища ліга

Житлобуд-2    -    Єдність


Ладомир    -    Житлобуд-1


ЕМС-Поділля    -    Родина


Пантери    -    Восход



Стаття:

Календар матчів Чемпiонату України. Вища ліга 2019-2020



ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
РІЗНЕ: