Календар матчів Чемпіонату України серед дівчат до 14 років

09.09.18  832
Ю-14, Калуш, футбол среди девочек, женский футбол, Чемпіонат України серед дівчат, до 14 років, перша ліга, дівочий футбол, ЖФК
16 серпня у Будинку футболу відбулося жеребкування Чемпіонату України з футболу серед дівочих команд до 14 років у Першій лізі сезону 2018. Змагання пройдуть в період з 11 до 16 вересня 2018 року у Калуші Івано-Франківської області.

Під час жеребкування учасників було розділено на шість груп, які зіграють по одному матчу між собою на стадії групового етапу. Згодом команди зіграють матчі плей-офф за визначення підсумкових місць та двох перепусток до Вищої ліги.

У підсумку жеребкування склалися наступні групи:

Група «1»:
- Карпати, Львів
- Атекс-СДЮШОР-16, Київ
- Збірна Полтавської області

Група «2»:
- Луганочка-Спартак, Луганська область
- Збірна Херсонської області
- Ковельчанка, Ковель Волинська область

Група «3»:
- Збірна Харківської області
- Збірна Житомирської області
- Збірна Хмельницької області

Група «4»:
- Сугатинка, Могилів-Подільський Вінницька область
- ДЮСШ №3-Надвірняночка, Івано-Франківська область
- Збірна Тернопільської області

Група «5»:
- Львів-Янтарочка, Новояворівськ Львівська область
- Багіра-ДЮСШ, Лиман Донецька область
- Ладомир, Володимир-Волинський Волинська область

Група «6»:
- Збірна Закарпатської області
- Збірна Івано-Франківської області
- СК Вишневе, Київська область

До вашої уваги календар матчів змагань:

Матчі групового етапу:
11.09.2018 року
Гра №1  12:00 – «Атекс-СДЮШОР-16»  – Збірна Полтавської області
Гра №2  13:15 – Збірна Івано-Франківської області –  СК «Вишневе»
Гра №3  14:30 – «ДЮСШ №3-Надвірняночка»  – Збірна Тернопольської області
Гра №4  15:45 – Збірна Житомирської області – Збірна Хмельницької області
Гра №5  17:00 – «Багіра-ДЮСШ» – «Ладомир»
Гра №6  18:15 – Збірна Херсонської області – «Ковельчанка»

12.09.2018 року
Гра №7  12:00 –  Збірна Полтавської області –  «Карпати»    
Гра №8  13:15 – Збірна Тернопільської області –  «Сугатинка»  
Гра №9  14:30 – «Ладомир»  – «Львів-Янтарочка»
Гра №10  15:45 – СК «Вишневе – Збірна Закарпатської області
Гра №11  17:00 – Збірна Хмельницької області  – Збірна Харківської області  
Гра №12  18:15 – «Ковельчанка»  – «Луганочка-Спартак»  

13.09.2018 року
Гра №13  10:00 – «Карпати»  – «Атекс-СДЮШОР-16»  
Гра №14  11:15 – «Сугатинка»  – «ДЮСШ №3-Надвірняночка»  
Гра №15  12:30 – «Львів-Янтарочка» –  «Багіра-ДЮСШ»
Гра №16  13:45 – Збірна Закарпатської області  – Збірна Івано-Франківської області
Гра №17  15:00 – Збірна Харківської області  – Збірна Житомирської області
Гра №18  16:15 – «Луганочка-Спартак»  – Збірна Херсонської області

Плей-офф 
14.09.2018 року
Гра №19 – Плей-офф  – 3 Гр. 1 – 3 Гр.4   
Гра №20 – Плей-офф  – 3 Гр. 2 – 3 Гр.5   
Гра №21 – Плей-офф  – 3 Гр. 3 – 3 Гр.6   
Гра №22 – Плей-офф  – 2 Гр. 1,2,3,4,5 – 2 Гр 2,3,4,5,6
Гра №23 – Плей-офф  – 2 Гр. 3,4,5,6 – 2 Гр. 4,5,6    
Гра №24 – Плей-офф  – 2 краща Гр. 1,2,3,4,5 – 2 краща Гр. 2,3,4,5,6
Гра №25 – Плей-офф  – 1 Гр. 1  – 1 Гр.4    
Гра №26 – Плей-офф  – 1 Гр. 2  – 1 Гр.5   
Гра №27 – Плей-офф  – 1 Гр. 3 – 1 Гр.6  

15.09.2018 року
Плей-офф  за 1-8 місця
Гра №28 – Переможений матчу №24 – Переможений матчу №25
Гра №29 – Переможець матчу №24 – Переможець матчу №25
Гра №30 – Переможений матчу №26 – Переможений матчу №27  
Гра №31 – Переможець матчу №26 – Переможець матчу №27

16.09.2018 року
За 7 місце
Гра №32 – Переможений матчу №28 – Переможений матчу №30
За 5 місце
Гра №33 – Переможець матчу №28 – Переможець матчу №30
За 3 місце
Гра №34 – Переможений матчу №29 – Переможений матчу №31  
Фінал
Гра №35 – Переможець матчу №29 – Переможець матчу №31  



Стаття:

Календар матчів Чемпіонату України серед дівчат до 14 років



ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
РІЗНЕ: