Календар Чемпіонату України. Перша ліга 2019-2020


08.08.19  329
календар сезону жінки, Ігровий сезон, футбол України, Календар матчів, чемпіонат 2019-2020, жеребкування, Перша ліга жінки футбол, женский футбол, ЖФК
Відділ жіночого футболу УАФ разом з клубами Першої ліги погодили календар матчів Чемпіонату України з футболу серед жіночих команд сезону 2019-2020 рр., в якому візьмуть участь 10 команд

До вашої уваги затверджений календар матчів Чемпіонату України з футболу серед жіночих команд Першої ліги сезону 2019-2020 рр.

Склад учасників:
Група А
1. «Колос-Мрія» (Махнівка, Вінницька обл.)
2. «Буковинська надія» (Великий Кучурів, Чернівецька обл.)
3. «Янтарочка» (Новояворівськ, Львівська обл.)
4. «ДЮСШ №3» (Івано-Франківськ)
5. «Карпати» (Львів)
Група В
1. «Атекс-СДЮШОР-16» (Київ)
2. «Луганочка-Спартак» (Луганська обл.)
3. «ХОВУФКС» (Харків)
4. «Спартак-Оріон» (Миколаїв)
5. «Інвіктус» (Київ)
Жіночий футбол, Чемпіонат України, Перша Ліга, 2019/2020, логотип женский футбол, Чемпионат Украины, женский футбол, ЖФК, УАФ

КАЛЕНДАР - ПОПЕРЕДНІЙ/ГРУПОВИЙ ЕТАП

1 коло
1 тур
25.08 Буковинська надія    -    Карпати
25.08 Янтарочка    -    ДЮСШ №3
23.09 Луганочка-Спартак    -    Інвіктус
24.08 ХОВУФКС    -    Спартак-Оріон

2 тур
01.09 Колос-Мрія    -    Буковинська надія
02.09 Карпати    -    Янтарочка
01.09 Атекс-СДЮШОР-16    -    Луганочка-Спартак
01.09 Інвіктус    -    ХОВУФКС

3 тур
08.09 Янтарочка    -    Колос-Мрія
09.09 ДЮСШ №3    -    Карпати
07.09 ХОВУФКС    -    Атекс-СДЮШОР-16
06.10 Спартак-Оріон    -    Інвіктус

4 тур
06.10 Колос-Мрія    -    ДЮСШ №3
15.09 Буковинська надія    -    Янтарочка
15.09 Атекс-СДЮШОР-16    -    Спартак-Оріон
16.09 Луганочка-Спартак    -    ХОВУФКС

5 тур
30.09 Карпати    -    Колос-Мрія
30.09 ДЮСШ №3    -    Буковинська надія
29.09 Інвіктус    -    Атекс-СДЮШОР-16
28.09 Спартак-Оріон    -    Луганочка-Спартак


2 коло - 2020
6 тур
Карпати    -    Буковинська надія
ДЮСШ №3    -    Янтарочка
Інвіктус    -    Луганочка-Спартак
Спартак-Оріон    -    ХОВУФКС

7 тур
Буковинська надія    -    Колос-Мрія
Янтарочка    -    Карпати
Луганочка-Спартак    -    Атекс-СДЮШОР-16
ХОВУФКС    -    Інвіктус

8 тур
Колос-Мрія    -    Янтарочка
Карпати    -    ДЮСШ №3
Атекс-СДЮШОР-16    -    ХОВУФКС
Інвіктус    -    Спартак-Оріон

9 тур
ДЮСШ №3    -    Колос-Мрія
Янтарочка    -    Буковинська надія
Спартак-Оріон    -    Атекс-СДЮШОР-16
ХОВУФКС    -    Луганочка-Спартак

10 тур
Колос-Мрія    -    Карпати
Буковинська надія    -    ДЮСШ №3
Атекс-СДЮШОР-16    -    Інвіктус
Луганочка-Спартак    -    Спартак-Оріон


ФІНАЛЬНИЙ ЕТАП 2020
1/2 фіналу

Матч за 3 місце

ФІНАЛ


Стаття:

Календар Чемпіонату України. Перша ліга 2019-2020



ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
РІЗНЕ: