Ірина Саніна взяла участь у зборах Всеукраїнської асоціації футболістів-професіоналів

11.12.17  539
Всеукраїнської асоціації футболістів-професіоналів, АФП, Саніна Ірина, Жилстрой-1, Харьков, ЖФК, футбол жінки, Копилов Єгор
8 грудня в конференц-залі НСК «Олімпійський» відбулися чергові Загальні збори Всеукраїнської асоціації футболістів-професіоналів 2017 за участю делегованих представників-членів Асоціації - 42 професіональних футбольних команд клубів Прем’єр-ліги, Професіональної футбольної ліги та жіночої Вищої Ліги (Ірина Саніна - гравець жіночої національної збірної та ЖФК "Житлобуд-1" Харків).

Відкрив Загальні збори президент Асоціації Ігор Гатауллін, який відзвітував про діяльність організації за 2017 рік та проінформував учасників про рішення, прийняті на недавньому Конгресі Міжнародної федерації асоціацій професіональних футболістів (FIFPro), який проходив з 5 по 7 грудня в Каїрі (Єгипет).

Під час свого виступу, президент Асоціації приділив особливу увагу нещодавно укладеній Федерацією футболу України, Українською Прем’єр-лігою, Професіональною футбольною лігою, Всеукраїнською професійною спілкою «Футбол України» та Всеукраїнською асоціацією футболістів-професіоналів Галузевій угоді у сфері професіонального футболу на 2017-2022 роки, яка є одним з ключових документів, регулюючих трудові взаємовідносини між структурами професіонального футболу та їх працівниками.

Всеукраїнської асоціації футболістів-професіоналів, АФП, Саніна Ірина, Жилстрой-1, Харьков, ЖФК, футбол жінки, Копилов Єгор«Протягом 2016-2017 років Асоціація вела активну роботу по розробці і подальшому укладанню спільно з Федерацією футболу України, Українською Прем’єр-лігою, Професіональною футбольною лігою та Всеукраїнською професійною спілкою «Футбол України» нової Галузевої угоди, яка містить ряд важливих положень, направлених на захист прав і інтересів футболістів-професіоналів, а також всіх працівників сфери професіонального футболу. Галузева угода на 2017-2022 роки була успішно зареєстрована у встановленому законодавством порядку в Міністерстві соціальної політики України і, як наслідок, є обов’язковою для виконання всіма структурами професіонального футболу України. Укладання нової Галузевої угоди – визначна подія для українського професіонального футболу. Я вдячний всім сторонам угоди за плідну і конструктивну роботу. Тільки спільними зусиллями ми зможемо вирішити поставлені перед нами завдання», – відзначив Гатауллін.

Після доповіді президента, головний юрисконсульт Асоціації Юрій Юрченко надав інформацію делегатам про подальші дії організації стосовно соціально-правового захисту професіональних футболістів у відповідності з новою Галузевою угодою, а заступник голови ВПС «Футбол України» Юлія Гречко розповіла про вжиті Профспілкою спільно з Асоціацією заходи з реалізації завдань, пов’язаних зі страхуванням професіональних футболістів та наданням медичної підтримки.

Загальними зборами були також підведені підсумки діяльності Асоціації за 2017 рік, розглянуті та затверджені план діяльності організації на 2018 рік, звіт про надходження і використання коштів за 2017 рік та проект кошторису на 2018 рік.

Всеукраїнської асоціації футболістів-професіоналів, АФП, Саніна Ірина, Жилстрой-1, Харьков, ЖФК, футбол жінки, Копилов ЄгорНаприкінці засідання, менеджер по роботі з членами Асоціації Єгор Копилов проінформував делегатів про діяльність по підтримці та подальшому розвитку професіонального жіночого футболу, а також, від імені організації, вручив представникам футбольного клубу ПФЛ «Нікополь» і жіночого футбольного клубу «ВО ДЮСШ» (Вінниця) нові комплекти форми.
Всеукраїнської асоціації футболістів-професіоналів, ВО ДЮСШ, Вінниця, Дуднік, жінки футбол, дівчата футбол, Перша Ліга
За матеріалами АФП
apfu.org.ua


Стаття:

Ірина Саніна взяла участь у зборах Всеукраїнської асоціації футболістів-професіоналівЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
РІЗНЕ: