Ія Андрущак: «Зробили висновки і прямуємо далі»

11.06.18  356
женская сборная, женский футбол Украина, Асоціація футболу, жіноча національна збірна, збірна України жінки, відбір до КС-2019, WWC2019, Ія Андрущак, женский футбол, сборная Украины, ФІФА, FIFA, Swenska
фото Павла Кубанова
11 червня на передматчевій прес-конференції була присутня півзахисник національної команди Ія Андрущак, яка запевнила присутніх, що наші дівчата — професіонали, і вони зробили аналіз своїх та командних дій у грі з Данією: «Всі розуміють, хто і де припустився помилок. Це вже історія, треба йти далі. Будемо намагатися показати таку саму конструктивну гру, але з іншим результатом. До нас приїжджає топ-команда Європи і світу, всі її гравці виступають у найкращих клубах, але ми граємо вдома і нам конче необхідно реабілітуватися перед своєю публікою».

«Вважаю, що результат на табло у попередньому матчі не зовсім відповідав тому, що відбувалося на полі. Ми старалися грати, а не відбиватися. Так, ми припустилися помилок, бо наразі не маємо ігор із такими командами. Не завжди знаємо, як діяти в тій чи іншій ситуації. Тим більше, що пропустили швидкий гол, це завжди трохи підкошує. Маємо те, що маємо. Зробили висновки і прямуємо далі», — висловила свою думку Андрущак.

Нагадаємо, матч Україна — Швеція відбудеться 12 червня у Львові на стадіоні «Арена Львів» (початок — о 19.00). Трансляція поєдинку — на телеканалі «Футбол 2».Стаття:

Ія Андрущак: «Зробили висновки і прямуємо далі»ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
РІЗНЕ: