Ія Андрущак - амбасадор фіналу жіночої Ліги Чемпіонів УЄФА 2018

08.12.17  628
ІЯ Андрущак, ФК Жилстрой-1, Харьків, гравець національної жіночої збірної, амбасадор, Ambassador: Іya Andruschak, Шлях До Києва, Road To Kyiv, UWCL
24 та 26 травня 2018 року Київ прийматиме фінальні матчі жіночої та чоловічої Ліги чемпіонів УЄФА. А поки 12 грудня о 19:00 на НСК «Олімпійський» відбудеться урочиста презентація логотипу обох фіналів.
 
Почесними гостями заходу стануть президент Федерації футболу України Андрій Павелко, мер міста Києва Віталій Кличко, а також амбасадори фіналів чоловічої та жіночої Ліги чемпіонів – Андрій Шевченко та Ія Андрущак (гравець національної жіночої збірної України та ФК "Житлобуд-1" Харків).
 
Цього ж дня вперше у межах історичної події для нашої країни та її столиці головні трофеї найпрестижніших клубних змагань Європи – кубки чоловічої та жіночої Ліги чемпіонів – відвідають Україну та будуть презентовані на НСК «Олімпійський».
 
Для представників ЗМІ обов’язкова попередня акредитація. Заявки надсилайте на e-mail - media@ffu.org.ua. Останній день прийому заявок − 11 грудня.

за матеріалами ФФУ
фото womensfootball.com.ua


Стаття:

Ія Андрущак - амбасадор фіналу жіночої Ліги Чемпіонів УЄФА 2018ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
РІЗНЕ: