Гравці ФК «Львів» зіграли у футбол з дітьми

11.10.18  305
чемпіонат України жінки, сезон 2018-2019, ПФК Львів-Янтарочка, жіночий чемпіонат, Новояворівськ, женский футбол, фінал, ФФУ Вища ліга, ЖФК, ФФЛО, Сапронов, Паньків
Захисник ФК «Львів» Олександр Голіков та півзахисник ФК «Львів-Янтарочка» Вікторія Худа завітали у гості до Football Kids Lviv – футбольної школи, що є партнером львівського клубу, так в якій займаються діти віком від 2,5-7 років.

Приємна несподіванка для маленьких футболістів сталася у клубі за адресою вул. Чорновола, 67 (ТЦ «Інтерсіті»). Гравці ФК «Львів» відвідали заняття групи дітей від 5 до 7 років, взявши участь у цікавих ігрових конкурсах та зігравши з майбутніми чемпіонами у футбол.

Бурхливі емоції від гри зі справжніми футболістами та приємні подарунки від почесних гостей – це заняття діти запам’ятають надовго!

«Просто супер, самі лише позитивні відчуття від цієї зустрічі! Діткам було дуже цікаво, мені було дуже цікаво. Було дуже приємно відвідати цей клуб та зіграти у футбол з малечею», – поділився враженнями від візиту до Football Kids Lviv Олександр Голіков, який висловив впевненість, що подібні заходи стануть доброю традицією у майбутньому.

Задоволеною від зустрічі з маленькими футболістами залишилася й лідер атак «синьо-золотих левиць» Вікторія Худа: «Було дуже приємно побігати з дітьми, трохи повернутися у дитинство. Це – дуже круті емоції!».
Інформаційна служба ФК «Львів»

чемпіонат України жінки, сезон 2018-2019, ПФК Львів-Янтарочка, жіночий чемпіонат, Новояворівськ, женский футбол, фінал, ФФУ Вища ліга, ЖФК, ФФЛО, Сапронов, Паньків

Стаття:

Гравці ФК «Львів» зіграли у футбол з дітьмиЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
РІЗНЕ: