Футболістки та футболісти разом на тренуванні в Харкові

21.03.18  495
жіноча національна збірна України, збірна України жінки, відбір до КС-2019, Харків ОСК Металіст, відкрите тренування, футбол збірна, МиЗбірна, женская
У вівторок ввечері підопічні Андрія Шевченка в рамках підготовки до товариських матчів зі збірними Саудівської Аравії та Японії провели відкрите тренування в засніженому Харкові.

20 березня о 18.00 на харківському стадіоні «Металіст» національна команда України розпочала тренувальне занятття, відкрите для преси та вболівальників. Участь у ньому взяли 23 футболісти, яких викликав на збір наставник синьо-жовтих.

Разом з футболістами на цьому заході були присутні і футболістки національної збірної команди України з футболу та гравці харківських клубів "Житлобуд-1" та "Житлобуд-2".

Своїми враженнями від побаченого поділилися Ія Андрущак, Дарія Апанащенко та Яна Калініна:


Після завершення тренування гравці збірної України нагородили своїх прихильників оплесками та вибили на трибуни десяток м'ячів зі своїми автографами, що викликало ажіотаж серед фанатів.
За матеріалами ФФУ
жіноча національна збірна України, збірна України жінки, відбір до КС-2019, Харків ОСК Металіст, відкрите тренування, футбол збірна, МиЗбірна, женскаяСтаття:

Футболістки та футболісти разом на тренуванні в ХарковіЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
РІЗНЕ: